Martwy komar | Debiut serii 5 na Netflix w 2021 roku, którego nie możesz przegapić

Jeden finał z rzędu w tym roku, więc nadszedł czas, aby przejrzeć świat serii i odkryć, które tytuły zostały wydane i mogły pozostać niezauważone. Poniżej polecamy 5 serii Netflix wydanych w 2021 roku, których nie można przegapić.

kliknij domKiedy członek rodziny Nick Brewer (Adrian Grenier) zostaje porwany w złowrogiej i przerażającej grze online za kulisami, najbliżsi mu ludzie będą próbowali cofnąć zegar, aby odkryć, kto stoi za porwaniem i jakie są jego intencje. Wszystko zaczyna się, gdy młodsza siostra Nicka, Pia Brewer (Zoe Kazan), odkrywa w Internecie filmik, na którym jej brat pokazuje zakrwawionego z napisem: „Przy 5 milionach wyświetleń umrę”. Jest osiem rozdziałów.

wstawaćSześcioodcinkowy polski serial opowiada o traumie młodej kobiety, która po tragicznym wypadku budzi się z amnezją w specjalistycznej klinice. Jednak, gdy próbuje poskładać to, co naprawdę się wydarzyło, podejrzewa, że ​​otrzymuje niezwykłe leczenie.

Uderz i uciekaj: polityczna seria szpiegowska skupiająca się na szczęśliwie żonatym mężczyźnie. Jednak jego życie przybiera drastyczny obrót, gdy jego żona ginie w dziwnym wypadku samochodowym i od tego momentu będzie pogrążony w śledztwie, które sprawi, że zwątpi we wszystko, co wie. Jest to koprodukcja izraelsko-amerykańska.

bojlerTo islandzki thriller, którego akcja rozgrywa się w świecie, w którym rok po wybuchu wulkanu pod lodem z topniejącego lodu wyłaniają się tajemniczy ludzie, co ma nieoczekiwane konsekwencje na całym świecie. I to nie tylko zmarli już ludzie szturmowali miasto, ale także małżonkowie ocalałych.

być.: Życie mieszkańców miasteczka Allende w Coahuila jest na łasce potężnego kartelu, a tragedia nie trwa długo. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami z raportu „Anatomy of a Massacre, How the United States Went a Massacre in Mexico” autorstwa dziennikarki Ginger Thompson.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *