Mastercard sponsoruje seminaria z gwiazdami La Biennale, kampanie

Karta kredytowa Master CardSponsor Główny 78. Edycji Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecjizaprasza fanów kina, studentów i przyszłe talenty do dołączenia do ekskluzywnej serii wirtualne czaty Z mistrzami La Biennale. Seminaria te zrodziły się w celu odkrycia, w jaki sposób historie opowiadane przez wielkich filmowców mogą wywierać wpływ, który wykracza poza sam film.

W cyklu seminariów zatytułowanym Widzieć życie w innym obiektywie: komunikacja bezkontaktowa – odkrywanie potęgi kina, która nas łączy, przeanalizowana zostanie rola reżysera, aktora i operatora w tworzeniu historii. w rozmowach, Talent zbada, w jaki sposób te historie pozwalają ludziom spojrzeć na życie z innej perspektywy i połączyć się z nowymi światami Pełna możliwości.

“Film, w przeciwieństwie do innych form sztuki, pozwala nam spojrzeć na życie z innej perspektywy. Poruszając się w zmieniającym się środowisku, film odgrywa jeszcze bogatszą rolę. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą ścisłą współpracę z Międzynarodowym Festiwalem Filmowym w Wenecji, aby pomóc ludziom na całym świecie poznaj potęgę kina transformacyjnego” – wyjaśnia Janet Lindo, starszy wiceprezes ds. marketingu i komunikacji w Mastercard Europe. „Chcemy zaoferować miłośnikom filmu i studentom wyjątkowe i wciągające doświadczenia, które pozwolą im zbliżyć się do tworzenia tej bezcennej sztuki”.

“Kino to otwarte okno. Każdy wysokiej jakości film może nas czegoś nauczyć, uświadomić nam wielkie zmiany zachodzące w społeczeństwie lub wpłynąć na nasze uprzedzenia i wiedzę. Poprzez kino możemy cofnąć się w czasie, odkryć na nowo zapomniane wydarzeń lub dotarcia tam, gdzie nie możemy Udawać się dostępnymi środkami, do odległych krajów lub do przyszłości, która jest przed nami. świadomi ludzi i obywateli świata.Cieszymy się, że możemy współpracować z MasterCard, aby zwiększyć nasze zaangażowanie w kino i jego rozwój” – powiedział Alberto Barbera, dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

harmonogram rozmów

  • Robin Wright, środa, 1 września – 16:30
  • Paolo Virtue, czwartek 2 września – 16:30
  • Tim Roth, piątek, 3 września – 16:30
  • Susan Sarandon, sobota 4 września – 16:30
  • Marisa Tomei, niedziela 5 września – 16:30
  • Bong Joon Ho, poniedziałek, 6 września – 16:30

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *