Materiały do ​​różnych sztuk walki, takich jak Kendo, Aikido, Ninjutsu, Jujutsu, Judo czy Karate


a Handel elektroniczny który prezentuje dzisiaj Różnorodne materiały i akcesoria do ćwiczeń sztuk walki Najbardziej znana jest firma Catanmart. Specjalizuje się w takich specjalnościach jak: kendoA aikidoA ninjutsuA jujutsuA karate I oczywiście dżudoJeden z najbardziej znanych na całym świecie.

Alessandro Pizzo i Francesco Bovini, dyrektor generalny sklepu online Catanamart wyjaśnił, że przez ponad dekadę firma pracowała nad dywersyfikacją swojego katalogu. Według nich ten wzrost różnorodności jest odpowiedzią na to, że zawsze słuchali zainteresowań swoich klientów i uzupełnia to dzięki tym sugestiom, które opracowali.

Historia idzie w parze z klientami

Pizzo i Buffini wyjaśnili, że Katanamart pochodzi z Potrzebujesz znaleźć dostawcę w Europie wysokiej jakości materiałów do uprawiania sportów walki. Wskazywali, że po rozpoznaniu tej potrzeby na rynku, postanowili to zrobić przy wsparciu wyspecjalizowanej firmy yarinohanzo W 2010 roku rozpoczęła prace nad pierwszymi prototypami YariMundury, miecze i Boken.

W 2012 roku sfinalizowali pomysł i uruchomili sklep internetowy Catanmart. Wraz ze swoimi klientami rozwijali się i rosli. Dziś mają Aktywna obecność w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Polsce i Niemczech Współpracują z zespołem handlowym i technicznym w swoich językach ojczystych. Niedawno otworzyli dwa fizyczne sklepy w Walencji i Prato (Włochy). Wszystko to jest zawsze pod założeniem Bliska i osobista uwaga.

W ofercie oryginalne produkty do praktyki dżudoinne orientalne specjały i silna obsługa klienta.

Oni też promują Spotkania i rozmowy mające na celu rozpowszechnianie najświeższych informacji o tych kulturowych przejawach Dalekiego Wschodu. Jest to przygoda, która ma już ponad 50 000 powiązanych klientów, około 100 000 obserwujących dziennie i 100 000 unikalnych klientów dziennie w 5 krajach.

rosnący katalog

do odbiorców, Catanmart Oferuje katana Ręcznie ostrzone w różnych referencjach, Od podstawowego do elitarnego szoguna. Sprzedają też yarinohanzo Wykonany ręcznie ręcznie Boken PodstawowySaya i tsubaWyściełany sprzęt do ćwiczeń.

Sprzedają też Mundury i mundury do karate, aikidoA kendoA jujutsu, ninjutsuA iaido s dżudo.

Kolejna ważna linia produkcyjna w Catanmart to jestiaitos Ostry kunszt. jak z katana i Boken, w różnych odniesieniach. Jest to szczególnie dla tych, którzy są nowicjuszami w starożytnym świecie japońskiej kultury i sztuk walki. Częścią, która przez lata zyskała popularność, są przedmioty osobiste.

W szczególności w ostatnich latach Katanamartu skupili się na dawaniu z siebie wszystkiego Rzeczy osobiste w jak najkrótszym czasie. Pizzo i Bovini twierdzą, że reakcja klientów była bardzo pozytywna. To, wraz ze stałym wsparciem posprzedażowym, było głównym wyróżnikiem marki we wszystkich krajach, w których działa.


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.