Mexico Caribbean kończy z sukcesem udział w targach IMEX 2022

Meksykańskie Karaiby uczestniczyły w IMEX Frankfurt, najważniejszym europejskim spotkaniu turystycznym, które odbyło się od 31 maja do 2 czerwca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Ta wystawa, która skupiała się na sektorze grup, wydarzeń, konferencji i wycieczek motywacyjnych (MICE), odbyła się osobiście w Niemczech.

Z biurem dla kupujących i organizatorów wydarzeń w pawilonie meksykańskim, cele podróży Quintana Roo były obecne na tych dwudziestoletnich targach, na których brali udział wystawcy reprezentujący ponad 100 krajów i ponad 2800 kupujących wydarzenia.

„Nasz udział w tej wystawie pozwoli nam kontynuować odbudowę jednego z sektorów najbardziej dotkniętych epidemią, jakim były spotkania, i mamy nadzieję, że 2022 będzie wspaniałym rokiem dla ożywienia turystyki w stanie” – powiedział Dario Flota- Ocampo, dyrektor. Zarząd Promocji Turystyki generała Quintana Roo.

Dzięki spotkaniom biznesowym w formacie jeden do jednego odbywają się spotkania biznesowe z różnymi organizatorami wydarzeń z krajów takich jak: Belgia, Włochy, Portugalia, Francja, Polska, Hiszpania, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Brazylia, USA i Kanada, które chcą wziąć udział Twoje imprezy i grupy do miejsc, które oferują wysokiej jakości infrastrukturę, usługi i zajęcia, takie jak te na meksykańskich Karaibach, które dzięki połączeniu lotniczemu z łatwością umożliwiają przybycie pasażerów z całego świata. Tak jest w Europie, gdzie istnieje bezpośrednie połączenie z 18 miastami, w tym z głównymi portami lotniczymi, takimi jak Amsterdam, Frankfurt, Stambuł, Londyn, Madryt, Lizbona i Paryż.

Meksykańskie Karaiby to idealne miejsce na organizację dużych imprez krajowych i międzynarodowych, posiadają trzy centra kongresowe: w Cancun, Cozumel i Chetumal oraz ponad 130 hoteli o łącznej powierzchni 166 369 m2 do organizacji imprez, a także doskonałe atrakcje motywacyjne , nowoczesna infrastruktura spotkań, 5-gwiazdkowe usługi, zajęcia, kultura, zakupy, golf, gastronomia, rozrywka nocna, zdrowie i relaks, i wiele innych.

IMEX

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.