Mi Banda el Mexicano skomponował piosenkę dla Memo Ochoa – Wiadomości filmowe

Memo Ochoa został bohaterem narodowym po niesamowitej obronie w meczu z Polską. Dołącz do My Banda el Mexicano, aby świętować ze specjalną piosenką bramkarza.

Wczoraj reprezentacja Meksyku po raz pierwszy wystąpiła na mistrzostwach świata w Katarze 2022, a cały kraj świętował. Ale nie dlatego, że Meksyk wygrał na tablicy wyników, ale z powodu występu ochoa uwagaktóry znakomicie obronił rzut karny Polaka Roberta Lewandowskiego. Euphoria urzekła wszystkich fanów oglądających mecz, nawet celebryci, tacy jak Eugenio Derbez, odpowiedzieli na interwencję, a nawet młodzież przyłączyła się do świętowania.

Bramkarz, który właśnie się pojawił Ameryka kontra Ameryka Netflixa Otrzymałem wszelkiego rodzaju komplementy i oczywiście Nie zabrakło memów Nazwali go nawet świętym! Wiemy, że jeśli chodzi o piłkę nożną, trybuny szaleją i nie ma znaczenia, czy są po drugiej stronie świata, Meksykanie zawsze idą szeroko, aby podkręcić mundialową gorączkę do maksimum.

Mój meksykański zespół postanowił uhonorować uratowanie San Memo Ochoa specjalną piosenką i podczas koncertu w Kalifornii, USA, Grupa Sinaloan postanowiła zmienić tekst swojej popularnej piosenki „La bota” na nazwisko bramkarza. Tłum śpiewał ten singiel na całe gardło, jakby to był hymn i nie mamy wątpliwości, że wkrótce będzie można go znaleźć na Spotify, podobnie jak Tenoch Huerta cumbia, po jego udziale jako Namor w czarna pantera wakanda na zawsze.

Wideo natychmiast stało się wirusowe, dodając do setek klipów celebrujących ten moment. Historia mojego meksykańskiego zespołu sięga 50 lat wstecz, a jego najsłynniejsze piosenki to „Ramito de Violetas”, „Feliz, Feliz” i „Mambo Lupita”, piosenka, którą Lupita Nyong’o, Tenoch Huerta i Mabel Cadena zdobyły popularność TikTok In Ponadto zespół jest pionierem programu „Horse Dance” Jest to bardzo popularny temat na portalach społecznościowych.

Alana Zamudio

Na koncercie obecny był Casemiro Zamudio, wokalista zespołu.

Zresztą to nie pierwszy raz, kiedy Meksykanie dopingują bramkarza, Od Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii Memo Ochoa zapisał wiele pamiętnych interwencji. Teraz musimy czekać na mecz Meksyk-Argentyna w najbliższą sobotę, gdzie Lionel Messi da z siebie wszystko na boisku przeciwko Chucky’emu Lozano.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.