Michele Moroni z „365 Days” deklaruje, że nie jest gejem »DUPLOS

Michaela Moroniego.

Michel Moroni, włoski aktor najbardziej znany z roli w przebojowym filmie Netflix: 365 dni, wyjaśnij to nie wesoły. Uspokój plotki na temat ich życie seksualne, uruchomiona przez post wiszący obok Modelka Simone Susinna.

aktor z Ponad 12 milionów obserwujących w InstagramWyjaśnij, jak bardzo jest zaskoczony Ilość komentarzy na całym świecie dotyczących tego, czy jest gejem, czy nie. Po pobraniu pliku “normalny obraz”” Z przyjaciółką.

Michel Moroni Mężczyzna o swoim związku z Szymon Sosina, który jest niczym więcej niż twoim przyjacielem i współpracownikiem w drugiej części 365 dni.

Nalega też na piosenkarkę, na tym zdjęciu, na którym oboje wychodzą mokrzy, bez koszulek i przytuleni w słońcu, To nic nie znaczy. z tego powodu Michel Moroni Podkreślał w swoich opowieściach o Instagram To tylko obrazek z rozszerzeniem „Przyjaciel i brat”.

Jednak protagonista 365 dni wyjaśnij to Nie ma nic przeciwko społeczności LGTBIQ+. Solidarność z kim Chcą wyjść z szafy. Ale z powodu osądów rodzinnych i społecznych nadal nie są w stanie.

„Jest wielu młodych ludzi, którzy chcą wyjść z ukrycia, ale nie robią tego dla swoich bliskich”.dodany Michel Moroni.

Przyznał też, że po wydaniu swojej piosenki: PięknyCała jego energia skupia się na niej Filmowanie drugiej części 365 dni. Jeden z najczęściej oglądanych filmów Netflix 2020 roku, ze względu na ekscytujący dramat, który został porównany do 50 twarzy Greya.

Życie miłosne Michela Moroni

Aktor występujący w polskim thrillerze erotycznym, który został również zapytany o swoją seksualność za dołączenie do postu przekazu: “Jestem kłamcą”. Do 2018 roku projektant Rob Saadeh był żonaty i miał dwoje dzieci.

Do tej pory nie przeprowadzono wywiadu z nowym partnerem, więcej niż to jest utworzone z Aktorka Anna Maria Cicluca Na 365 dni. Film, który będzie miał drugą i trzecią część, a zagraniczne media mocno go kwestionują różnorodny za mój świat.

nazywa “męski szowinista” s „Niezbyt seksowny” Za jej zmysłowe sceny i wcale nie estetyczne w trakcie fabuły.

Atrakcja 365 dni dla nich 5 nominacji Dla mnie Razy S kontra Oskar: Najgorszy scenariusz, film, reżyser, aktorka i aktor. zrobione z „Złota Malina” pierwsza kategoria.


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *