Michele Moroni z „365 Days” deklaruje, że nie jest gejem »DUPLOS

Michaela Moroniego.

Michel Moroni, włoski aktor najbardziej znany z roli w przebojowym filmie Netflix: 365 dni, wyjaśnij to nie wesoły. Uspokój plotki na temat ich życie seksualne, uruchomiona przez post wiszący obok Modelka Simone Susinna.

aktor z Ponad 12 milionów obserwujących w InstagramWyjaśnij, jak bardzo jest zaskoczony Ilość komentarzy na całym świecie dotyczących tego, czy jest gejem, czy nie. Po pobraniu pliku „normalny obraz”” Z przyjaciółką.

Michel Moroni Mężczyzna o swoim związku z Szymon Sosina, który jest niczym więcej niż twoim przyjacielem i współpracownikiem w drugiej części 365 dni.

Nalega też na piosenkarkę, na tym zdjęciu, na którym oboje wychodzą mokrzy, bez koszulek i przytuleni w słońcu, To nic nie znaczy. z tego powodu Michel Moroni Podkreślał w swoich opowieściach o Instagram To tylko obrazek z rozszerzeniem „Przyjaciel i brat”.

Jednak protagonista 365 dni wyjaśnij to Nie ma nic przeciwko społeczności LGTBIQ+. Solidarność z kim Chcą wyjść z szafy. Ale z powodu osądów rodzinnych i społecznych nadal nie są w stanie.

„Jest wielu młodych ludzi, którzy chcą wyjść z ukrycia, ale nie robią tego dla swoich bliskich”.dodany Michel Moroni.

Przyznał też, że po wydaniu swojej piosenki: PięknyCała jego energia skupia się na niej Filmowanie drugiej części 365 dni. Jeden z najczęściej oglądanych filmów Netflix 2020 roku, ze względu na ekscytujący dramat, który został porównany do 50 twarzy Greya.

Życie miłosne Michela Moroni

Aktor występujący w polskim thrillerze erotycznym, który został również zapytany o swoją seksualność za dołączenie do postu przekazu: „Jestem kłamcą”. Do 2018 roku projektant Rob Saadeh był żonaty i miał dwoje dzieci.

Do tej pory nie przeprowadzono wywiadu z nowym partnerem, więcej niż to jest utworzone z Aktorka Anna Maria Cicluca Na 365 dni. Film, który będzie miał drugą i trzecią część, a zagraniczne media mocno go kwestionują różnorodny za mój świat.

nazywa „męski szowinista” s „Niezbyt seksowny” Za jej zmysłowe sceny i wcale nie estetyczne w trakcie fabuły.

Atrakcja 365 dni dla nich 5 nominacji Dla mnie Razy S kontra Oskar: Najgorszy scenariusz, film, reżyser, aktorka i aktor. zrobione z „Złota Malina” pierwsza kategoria.


You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *