Microsoft mianował weterana inDrive i Honeywell Marka Loughrana na prezesa grupy

Microsoft mianował weterana inDrive i Honeywell Marka Loughrana na prezesa grupy

Marc Loughran będzie odpowiedzialny za definiowanie i kierowanie strategią biznesową inDrive, a także rozszerzanie inwestycji i nowych biznesów dla wspomnianej międzynarodowej i wielosektorowej grupy firm. Dołącz do inDrive po przejściu przez firmy takie jak Honeywell i Microsoft.

inDrive, najszybciej rozwijająca się na świecie platforma mobilności i usług miejskich, ogłosiła powołanie Mark Loughran jako przewodniczący grupy. Nominacja, która wejdzie w życie 12 lipca 2023 r., nastąpi w trakcie przekształcenia inDrive w międzynarodową, wielosektorową grupę spółek oraz nową zdecentralizowaną strukturę, która ułatwi bardziej elastyczne podejmowanie decyzji i będzie sprzyjać wzrostowi na nowych rynkach.

Podlegając bezpośrednio Arsenowi Tomsky’emu, założycielowi i dyrektorowi generalnemu firmy, Mark będzie odpowiedzialny za planowanie i wdrażanie strategii biznesowej inDrive, rozwój inwestycji i nowych biznesów oraz usprawnianie operacji wewnętrznych. Będzie także kierował rozwojem Centrum inVision firmy inDrive, w ramach którego firma prowadzi inicjatywy wspierające sprawiedliwość i równość w nauce, edukacji, sporcie i sztuce.

Kantar IBOPE Media

„Mark wnosi do inDrive silne umiejętności przywódcze, a także rozległą wiedzę na temat technologii, oprogramowania i przemysłu inżynieryjnego. Jego udokumentowane osiągnięcia i doświadczenie sprawiają, że jest nieocenionym dodatkiem do naszego zespołu, a także jest doskonałym wyborem do kluczowej roli w Grupie Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Markiem nad naszym dalszym rozwojem jako wiodącego dostawcy usług miejskich i mobilnością oraz realizacją naszej wizji pozytywnego zmieniania świata”.I powiedział Arsene Tomsky, założyciel i dyrektor generalny inDrive.

Mark Loughran przechodzi do inDrive z Honeywell, gdzie był prezesem na Europę Środkową i Wschodnią, a wcześniej kierował biznesem chmurowym firmy Microsoft w Polsce, gdzie firma zainwestowała 1 miliard dolarów w transformację cyfrową. Ponadto Mark pełnił funkcje kierownicze w globalnych firmach, w tym w GlaxoSmithKline, Nokia i Pace International, a także jest swoim własnym konsultantem, doradzającym firmom technologicznym w zakresie strategii konsumenckiej i wdrażania.

Mark posiada tytuł licencjata, magistra i doktora nauk przyrodniczych na Uniwersytecie Cambridge.

„InDrive poczynił wielkie postępy na swojej drodze od start-upu do firmy jednorożca i dalej. Z tych wszystkich powodów cieszę się, że mogę pomóc kontynuować tę ścieżkę, rozwijać firmę i promować głębokie wartości, które leżą u jej podstaw. Wszystko to , kierując się wizją firmy, że liczą się ludzie i społeczności Na całym świecie mają równe szanse rozwoju i dobrobytu, z przejrzystością, sprawiedliwością i wartością ludzką”. skomentował Mark Loughran.

W tej notatce:

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *