„Milczenie łowcy”: film nakręcony w Misji zostanie pokazany z bohaterami w Parku Wiedzy

Pablo Ichari i Mora Ricaldi, bohaterowie „El silencio del cazador” i reżyser Martín Desalvo, wezmą udział w inauguracyjnym pokazie misyjnym, który odbędzie się w sobotę 24 kwietnia o godz. 21:00 na IMAX of Knowledge.

Film nakręcony w Mision będzie miał swoją ekskluzywną premierę z wyjątkową funkcją w dużej sali znajdującej się w Parku Wiedzy. W tym sensie z Instytutu Sztuk Audiowizualnych (IAviM), Za pośrednictwem Departamentu Wystaw, Dystrybucji i Marketingu, i stara się zapewnić, aby produkty wytwarzane w prowincji były wyposażone w ekrany do ich pierwszego lokalnego wyświetlania.

Film wyreżyserowany przez DeSalvo (Jednostka 15, Ojciec moich dzieci, Dziś przynosi ciemność itp.) I lokalna produkcja Jose Salvii z Doménica Films przeszły długą drogę, aż do swojej komercyjnej premiery w Kordobie w lutym. W tym roku ponownie otwierają się kina, a później w CABA. Teraz pojawia się specjalny post w Posadas, z główną obsadą, próbujący połączyć dom produkcyjny, IMAX, Knowledge Park i IAAviM; Ta ostatnia pracuje również nad dodaniem filmu do programów innych kin komercyjnych w województwie.

W nowoczesnym zachodnim stylu historia milczącego łowcy, gwiazd Guzmána (Pablo Echarri), strażnika dżungli niestrudzenie patrolującego las w poszukiwaniu myśliwych. Fink (Alberto Aman) jest ukochanym osadnikiem w okolicy i podobnie jak jego przodkowie jest myśliwym. Sarah (Maura Ricaldi), zaangażowana lekarka wiejska, jest żoną Guzmána i była partnerem Vennecka. Pojawienie się jaguara ożywi starą rywalizację między nimi i stanie z nimi do konfrontacji.

Produkcja, która pod koniec 2018 roku była wspierana przez IAviM i Misiones Credit Fund, była kręcona w wybranych lokalizacjach w Leandro N. Alem, Colonia Oasis, Cerro Azul, San Ignacio, Mojón Grande, Arroyo del Medio i Santa Agnes; Z zespołem techniczno-technicznym, w skład którego weszli ważni specjaliści audiowizualni z województwa.

Film miał premierę na świecie w listopadzie 2019 roku w ramach 34.Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Mar del Plata, aw czerwcu 2020 roku został zaprezentowany na Marché du Film festiwalu w Cannes i zebrał doskonałe recenzje w specjalistycznych mediach. Później brał udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Santiago de Chile (SANFIC) i Festiwalu w Maladze, gdzie Echarri i Ammann otrzymali nagrodę Biznaga dla najlepszego aktora (nagroda wspólna).

Są częścią obsady, a także Echarri, Recalde i Ammann, aktorka Mercedes Burgos, Adrián Fondari, Leandro Recalde, Thiago Morinigo i słynny aktor misyjny Cristian Salguero (między innymi El Invierno, La Patota i Delfín) .

Widzowie zainteresowani udziałem w wydarzeniu będą mogli zakupić bilety z wyprzedzeniem za pośrednictwem aplikacji IMAX oraz strony internetowej Knowledge Park; Lub w kasie w dniu koncertu. Należy pamiętać, że kino posiada protokół sanitarny gwarantujący bezpieczeństwo zarówno widzów, jak i pracowników. W ten sposób zmniejsza się ogólna pojemność i udostępniono tylko 50% miejsc, które zostały przeznaczone na utworzenie bańki społecznej dla maksymalnie sześciu osób.

Przeczytaj także: Kino: Achari i Oman wzięli udział w filmie Lauro dla najlepszego aktora na Festiwalu Filmowym w Maladze za film nakręcony w Misiones.

„Milczenie łowcy”

Z nazwiska strażnik parku Ismail Guzman, grany przez Pablo IshariTo jest fabuła dramatycznego thrillera „Milczenie łowcy”, Film fabularny, reżyser Martin DeSalvo, Którego kulminacją były jego zdjęcia 2 listopada w miejscowości Leandro N. Naukowiec.

Zgodnie z fabułą, to Guzmán będzie próbował zapobiec ściganiu jaguara w ramach zemsty przez „Polaco” Benka, postać w wykonaniu hiszpańskiego aktora Alberto Ammanna (serial telewizyjny). Narcos I film Teza o morderstwie).

Odważny strażnik parku, aby wypełnić swój obowiązek do końca, musi stawić czoła Pennekowi, narażając życie swoje i swojej żony. Jak wyjaśnił reżyser DeSalvo, „Polaco” jest człowiekiem gwałtownym, z tendencją alkoholową, „uwielbia polować i udaje się na polowanie w starożytnym tempie, w którym istnieje nadmiar cienia w ramach jurysdykcji parku iw tym kontekście konfrontacji, historia rozgrywa się w czymś w rodzaju miłosnego trójkąta ”.

EB-CP

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *