Miłość do kwadratu na zawsze: wyjaśnienie zakończenia polskiego filmu Netflix | Polska | Wyjaśnienie końca | Sława

Miłość do kwadratu na zawsze: wyjaśnienie zakończenia polskiego filmu Netflix |  Polska |  Wyjaśnienie końca |  Sława

Uwaga, spoiler. Chociaż dwa pierwsze filmy były porażkami, Netflixa Ponownie wybrała historię miłosną Moniki i Enzo w „Miłość do kwadratu na zawsze(„Miłość do kwadratu bez granic” w języku oryginalnym i „Squared Love Everstanding” w języku angielskim) w reżyserii Philipa Zilbera na podstawie scenariusza Viktora Petkowskiego i Natalii Matuszek.

Trzeci film z polskiej sagi z Adrianą Chlepicą i Mateuszem Banasiukiem w rolach głównych zaczyna się od tego, że Enzo planuje ponownie oświadczyć się Monice, ale każda romantyczna próba kończy się niepowodzeniem nie z winy pary. Tymczasem nauczyciel zostaje awansowany na dyrektora szkoły i musi uporać się ze wszystkim, co się z tym wiąże.

Kiedy test ciążowy dał wynik pozytywny, Enzo w końcu dał Monice pierścionek zaręczynowy. Ale po kilku dniach odkryli, że problem ma podłoże hormonalne. Kontynuują jednak swoje ślubne plany. Aby ojciec Victor mógł przewodniczyć przyjęciu, Enzo musi naprawić zło z przeszłości, w które zaangażowana była jego była dziewczyna.

Enzo próbuje oświadczyć się Monice w polskim filmie „Love Squared Forever” (fot. Netflix)

Co wydarzyło się na końcu „Love is Forever Square”?

Po poszukiwaniach, z pomocą siostrzenicy, wszystkich swoich byłych dziewczyn o imieniu Ewa, Enzo znajduje odpowiednią dziewczynę i odkrywa, że ​​ma ona syna. Pomimo problemów, które pojawiają się w szkole, Monika przyjmuje kobietę i dziecko do swojego domu, ale wkrótce staje się problemem dla bohaterów.”„.

Ewa jest artystką i osobą swobodną, ​​dlatego nie ma problemu z towarzyszeniem Enzo i rozmową z księdzem Wiktorem, aby mogli kontynuować przygotowania do ślubu. Zaburza to jednak codzienne życie pary i zaczyna wypierać Monikę.

Ze swojej strony Enzo, który był bardzo podekscytowany faktem, że zostanie ojcem Antique, nie zdawał sobie sprawy z planów Ewy i nie położył im kresu, wręczając jej kartę kredytową i nie prosząc o wyjazd na jeden dzień bez wyjaśnień. Zostaw z nimi pięciolatka.

Jeden z pracowników ojca Moniki i przyjaciel rodziny zaniepokojony sytuacją postanawia zbadać Ewę. Kiedy dostaje raport, przekazuje go Monice, która początkowo nie chce go przeczytać, ale ciekawość bierze nad nią górę. Kiedy dowiaduje się, że kobieta ucieka przed długami, konfrontuje się z nią na oczach Enzo.

Ewa przyznaje, że planowała rozdzielić dwójkę bohaterów…„Przebywając w domu Moniki, w dodatku przyznaje, że nie jest pewna, czy Antic jest synem Enzo. Po odejściu kobiety doszło do ostrej kłótni i decyzji o odwołaniu ślubu.

Ewa i jej syn zakłócają związek Enzo i Moniki w polskim filmie „Love Squared Forever” (fot. Netflix)

Co oznacza zakończenie „Square Love Is Forever”?

Czy Enzo i Monica zostaną małżeństwem?

Pomimo rad bliskich Monica i Enzo nalegają na unieważnienie małżeństwa, dlatego ich bracia rozmawiają z ojcem Victorem, który nakazuje im nic nie robić i postępować zgodnie z planem, jaki ma, aby pomóc parze.

Podczas gdy Monica rezygnuje z pracy menadżera i oferuje pomoc Ewie i jej synowi, Enzo odrzuca ofertę pracy ze swojej byłej firmy i zastanawia się, czy dobrze zrobił zostawiając narzeczoną.

Kiedy oboje dowiadują się, że ślub nie jest odwołany, próbują go kontynuować, ale po rozmowie decydują się na kontynuację ceremonii. Po ślubie Ewa przeprasza i oddaje test DNA, ale para woli go nie otwierać i uważa Antica za syna.

„Love Squared Forever” kończy się, gdy Monica i Enzo świętują swoją miłość. Podobnie jak w przypadku poprzednich filmów, fabuła zawiera wiele sprzeczności, a problemy rozwiązywane są w ten sam sposób, w jaki nagle się pojawiają.

Monica i Enzo pobierają się na zakończenie polskiego filmu „Love Squared Forever” (Zdjęcie: Netflix)

Jak obejrzeć film „Forever Love Square”?

„Love Squared Forever” będzie dostępny w serwisie Netflix od 23 sierpnia 2023 rAby więc obejrzeć nowy polski film, wystarczy zapisać się na popularną platformę streamingową.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *