Miłość macierzyńska » 16 maja 2023 r

Miłość macierzyńska » 16 maja 2023 r

Napisane przez Mauricio Suleimana – prezydenta WBC – syna Jose Suleimana

Po tygodniu dalszego świętowania wielkiego wydarzenia w Jalisco, obecny największy mistrz boksu, Sail Canelo Alvarez, pojawił się przed swoją publicznością w Akron Arena i na miłą chwilę refleksji pozostaje tylko stwierdzić, że Meksyk jest nasz wspaniały kraj, a kiedy my, Meksykanie, coś sobie założymy, wszystko można osiągnąć.

Guadalajara była stolicą świata boksu. Ocesa wyprodukowała i zaprezentowała program na równi, nawet lepszy niż gdziekolwiek na świecie.

To wyjście z Canelo było oszałamiające, co spotkało się z uznaniem milionów widzów na całym świecie. Televisión Azteca wyprodukowała sygnał, który dotarł na cały świat za pośrednictwem ponad stu platform; Rodolfo Vargas stał się bardzo ważnym atutem światowego boksu dzięki imponującym umiejętnościom menedżerskim i przywódczym.

Gminy Zapopan i Guadalajara pracowały zgodnie, aby wydarzenia z poprzedniego tygodnia wywołały wielkie oczekiwania i poczucie przynależności wśród całego Jalisco. Gubernator Enrique Alfaro wykazał się wielkim poczuciem człowieczeństwa i poświęcił się ciałem i duszą, aby osiągnąć współpracę i koordynację między wszystkimi, dopóki El Rey nie wróci do domu.

Byłem pod wrażeniem nowoczesności Guadalajary z jej wspaniałymi restauracjami, pysznym jedzeniem, centrami rozrywki oraz życzliwością i gościnnością. Wciąż śpiewam piosenki mariachi w myślach przypominając sobie, jak wyglądał ten tydzień i nigdy tego nie zapomnę. Jestem pewien, że na kolejną wielką galę bokserską w naszym kraju nie będziemy musieli czekać kolejnych 30 lat.

Miałam szczęście świętować Dzień Matki z moją kochaną i kochaną Mamą. To błogosławieństwo, że Lady Marta jest z nami w dobrym zdrowiu i doskonałej kondycji.

Nasza rodzina powstała w oparciu o jedność, miłość i szacunek, a to moja mama była zawsze i nadal jest wtajemniczona, niekwestionowanym szefem.

Mój brat Hektor dał nam piękny list do Lady Marty.

„Matki są ziemią, ziarnem, deszczem, który daje życie, są cudem, który czyni cuda, które dają życie, są miłością bez barier, są przewodnikami, nauczycielami, wojownikami, słodyczą i są powodem życie rozkwita i rośnie wraz z najczystszą i bezwarunkową miłością”.

„Strażnicy są nieustępliwi i są naszym schronieniem przed burzami. Są naszym słońcem i naszym cieniem, a także naszym księżycem i naszym światłem w ciemności.”

W sobotę w RPA Kevin Lirena z Belgii pokonał Riada Merhiego w dobrej walce, zdobywając tym samym prawo do walki o tytuł mistrza świata wagi półśredniej Bridgera z obecnym monarchą Łukaszem Różańskim z Polski.

Ta dywizja nadal osiąga imponujące wyniki, ponieważ wszystkie walki cieszą się dużym zainteresowaniem, będąc same w sobie młodymi zawodnikami wagi ciężkiej, którzy rywalizują ze sobą umiejętnościami i siłą, nie dając przewagi bokserskim odmianom macierzystej dywizji.

W najbliższą sobotę bardzo szczególna, najlepsi mężczyźni i kobiety zmierzą się ze sobą na torze w Las Vegas i Irlandii. W Las Vegas odbędzie się jedna z najbardziej wyczekiwanych walk roku, ponieważ zmierzy się on z niekwestionowanym mistrzem świata WBC, WBO, IBF i WBA, niepokonanym Devinem Haneyem, który jeszcze trzy lata temu był The Pound for Pound King, Vasyl Lomachenko. Tego samego dnia niekwestionowana mistrzyni wagi lekkiej Chantelle Cameron zmierzy się z niekwestionowaną mistrzynią wagi lekkiej Katie Taylor Cóż za wspaniały weekend dla boksu.

Pojechałem do Meridy, aby otworzyć siłownię w Instituto Arrayanes, bardzo dobrze ugruntowanym miejscu pod kierownictwem Jose Chapura i wielkiego Guti Espadasa.

Mogłem pozdrowić wielu drogich przyjaciół sportu i społeczeństwa w tym mieście, zwłaszcza pana Jorge Carlosa Ramíreza Marína, pana Jose Manzora i Guti Espadasa.

Ta siłownia jest pierwszej klasy wyposażona w ring, gruszkę i torbę, całą markę Cleto Reyes i wszystko, co niezbędne do spełnienia certyfikacji WBC.

Teraz pozostaje promować boks Yucatecan i szybko znaleźć przyszłych mistrzów.

Czy wiedziałeś…?

Devin Haney rozpoczął karierę walcząc w barach i klubach nocnych w Tijuanie.

Devine to odwrócony amerykański sen. Jego ojciec Bill zaufał naszemu krajowi, aby się nimi zaopiekował, a aby móc rozpocząć karierę w młodym wieku, nie mógł walczyć w Stanach Zjednoczonych, ponieważ był niepełnoletni, znalazł pomocną dłoń do rozwoju w Meksyku.

Dzisiejsza historia

Moja mama towarzyszyła tacie w podróży na Wschód, co było niezwykłe, i na jednym przystanku byli na walce o tytuł mistrza świata w Korei Południowej.

Opieka nad moją mamą była jak królowa. Już na arenie posadzili ją obok ministra sportu tego kraju; Wszystko szło dobrze do trzeciej rundy, Guti Espadas Sr. powalił miejscowego idola twardą prawą ręką, a moja mama wstała, by radośnie krzyknąć na korzyść Meksykanina, podczas gdy na stadionie panowała kompletna cisza przed upadkiem z Koreańczyka …

Don José odwrócił się i powiedział stanowczo: „Pani, bądź cicho i usiądź, proszę!”

Ostatecznie Gotti nie mógł zostać koronowany i choć Koreańczyk wygrał, minister nie rozmawiał już z moją matką…

Stopniowo nauczyliśmy się w rodzinie, że w boksie nie ma narodowości, kolorów ani ras, wszyscy pięściarze są równi i kochani w niezwykły sposób, niezależnie od tego, czy są mistrzami, czy zawodnikami, i o to właśnie chodzi. czuje się jak Litość i uzasadniony i szczery szacunek dla przegranego, a jednocześnie radość, radość i duma dla zwycięzcy.

Doceniam twoje komentarze dot [email protected]

Leonarda i Hearnsa w Pechanga 2 czerwca

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *