Mindtech i CZFV podpisują umowę na promocję Polo Ibrico Standard Show

Mindtech i CZFV podpisują umowę na promocję Polo Ibrico Standard Show

Justo Sierra, prezes wystawy technologia umysłowaA David Regadis, delegat stanowy do Federacji Wolnych Stref w Vigo, podpisał 12 kwietnia w Vigo wieloletnią umowę o współpracy. Tym samym oba podmioty odnowiły swoje zaangażowanie nie tylko na tę trzecią edycję targów, która odbędzie się w Ifive w Vigo w dniach 20-22 czerwca, ale także na czwartą edycję w 2025 roku.

David Regadis, delegat krajowy do Consorcio Zona Franca de Vigo i Justo Sierra, szef Mindtech Expo, podczas podpisywania umowy.

Umowa ma na celu promowanie konsolidacji tych targów w perspektywie średnio- i długoterminowej, umacniając ich pozycję jako międzykontynentalnego centrum biznesu przemysłowego na biegunie iberyjskim, biorąc pod uwagę jego zdolność rewitalizacji do przyciągania przedsiębiorstw o ​​wartości dodanej do całego regionu Galicji i Vigo i jego obszarem wpływów.

Oba podmioty urzeczywistniają w tej umowie wspólną wizję uwidocznienia galicyjskiego przemysłu na arenie międzynarodowej i pozycjonowania Galicji jako wzorcowego regionu przemysłowego i technologicznego. Promowanie przedsiębiorczości przemysłowej, generowanie większych możliwości handlowych i poszerzanie możliwości otwartych innowacji z wiodącymi firmami to tylko niektóre z obszarów objętych tą umową.

Justo Sierra, prezes Mindtech, podziękował za współpracę i zauważył, że stoimy przed bezprecedensową próbą pokazania światu wszystkiego, co może zaoferować nasz sektor. Ciężko pracujemy, aby ta edycja stała się wydarzeniem historycznym, podwajając liczbę wystawców i zwiedzających spotkanie, które wywodziło się z samej branży i dla branży, co jest bardzo dobrze przyjmowane. Sektor metalowy i związane z nim technologie są wysoce umiędzynarodowione i właśnie na takich spotkaniach zawierane są ważne kontrakty i tworzone są nowe relacje biznesowe o wartości dodanej.

Odnosząc się do oczekiwań wystawy, Sierra podkreśliła, że ​​są one bardzo wysokie, a ta trzecia edycja to konsolidacja: wystawa zgromadzi 300 wystawców i 10 000 zwiedzających. Mamy do czynienia z targami już ugruntowanymi, czego dobrym przykładem jest fakt, że ponad połowa wystawców pochodzi spoza Galicji, a mamy już 10 międzynarodowych delegacji z krajów, które chcą robić interesy tutaj, w Galicji, jako brama do Europa… i centrum działalności przemysłowej Polo Ibrico.

W swojej trzeciej edycji, na Mindtech 2023, ponownie zaprezentują się wszystkie wiodące branże sektora, w tym przemysł motoryzacyjny, lotniczy, mechanika metalurgiczna, konstrukcje metalowe, energie odnawialne, nowe technologie, zaopatrzenie, inżynieria i wiele innych. Na arenie międzynarodowej Mindtech będzie miał zauważalną obecność firm z takich krajów jak Japonia, Portugalia, Kolumbia, Meksyk, Maroko, Polska, Argentyna czy Korea Południowa.


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *