Ministerstwo Przemysłu wręcza Nagrody Współpracy i Ekonomii Społecznej 4 listopada

Powiązane wiadomości

Ministerstwo Przemysłu, Handlu i Zatrudnienia, pod przewodnictwem Mariano Viganzonsa, przedstawi 4 listopada w audytorium Centrum Rozwiązań Biznesowych w Arroyo de la Encomienda Nagrody za Współpracę i Gospodarkę Społeczną Kastylii i León, praca, która rozpocznie się za 12 godzin.

Dehesa Grande, Tierra Aranda, Ingemov i Rada Miejska Salamanki są zwycięzcami tej trzynastej edycji, która nagradza podmioty ekonomii społecznej za ich innowacyjne wysiłki, ścieżkę, wdrażanie nowych technologii, tworzenie populacji i tworzenie miejsc pracy oraz inne korzyści.

Nagroda za najlepszą spółdzielnię trafiła do Dehesa Grande, priorytetowej spółdzielni w Salamance w sektorze wołowiny i owiec z ponad 22-letnim doświadczeniem i ponad 600 rolnikami w swoich szeregach, co pozwala otworzyć rynek na Portugalię.

Najlepsza wspólna inicjatywa trafiła do winnicy Tierra Aranda znajdującej się w Burgos. Jej wina cieszą się uznaniem krajowym i międzynarodowym w różnych konkursach branżowych, odnotowując w tym roku wzrost wolumenu eksportu o 5% i 7%, otwierając rynek na Polskę i Portugalię w 2022 roku.

Ingemov Industrial Solutions SLL w Walencji zdobyło nagrodę dla najlepszej firmy z innymi formami prawnymi ekonomii społecznej. Wyróżnia się innowacjami technologicznymi, które dostarczają rozwiązań dla różnych sektorów produkcyjnych, takich jak odnawialne źródła energii, motoryzacja czy żywność.

Rada Miejska Salamanki zostanie również uznana za podmiot, który przyczynia się do rozwoju współpracy i ekonomii społecznej.

Początki tych nagród sięgają 2006 roku, roku, w którym zostały po raz pierwszy przyznane w gminie. Pandemia została zmuszona do zatrzymania się w 2019 r. i dopiero w 2022 r. wrócili ponownie, by docenić ich współpracę i promować ekonomię społeczną społeczeństwa.

Uroczystość odbędzie się w piątek 4 listopada o godzinie 12:00 w audytorium Centrum Rozwiązań Biznesowych, mieszczącym się przy alei Jacinto Benavides nr 2 w Arroyo de la Encomenda.

Kompletny program Nagród Castilla y León za działania spółdzielcze i ekonomię społeczną.

O godzinie 11:30 dla uczestników zostanie podana powitalna kawa, z których zaproszono ponad 250 osób. O 12:00 rozpocznie się impreza, ao 12:10 wiceprzewodniczący Junta de Castilla i León, Juan García Gallardo, otworzy nagrody.

Następnie o godz. 12:15 odbędzie się Okrągły Stół „Przyszły Potencjał Ekonomii Społecznej”, moderowany przez Dyrektor Generalną Hiszpańskiej Konfederacji Biznesu na rzecz Ekonomii Społecznej Carmen Comos Tovar oraz Dyrektor Dystryktu Biznesu i Zatrudnienia Konfederacja Spółdzielni Regionu Murcia, Ruth Guirola Olivares, Dyrektor Generalny CEPES Navarra, Antonio Martinez Boganda, oraz Prezes Konfederacji Przedsiębiorstw Gospodarki Społecznej Kastylii-La Manchy, Juan Miguel z Real Sanchez Flor.

13:15 będzie najbardziej oczekiwanym momentem, podczas którego odbędzie się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom tej edycji. Wydarzenie zakończy Minister Przemysłu, Handlu i Zatrudnienia Mariano Vinganzons, ao godzinie 14:00 wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na degustację hiszpańskiego wina.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.