Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ekwadoru odrzuca atak rakietowy na Polskę

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ekwadoru odrzuca atak rakietowy na Polskę

Pociski mogły trafić w suszarnie zbożowe w Przewodzie w Polsce. Zdjęcie: Europe Press

the Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ekwadoru Solidaryzowałem się z Polska Odrzucając ataki za pomocą Rakiety Którego ten europejski kraj był ofiarą.

„Wiadomości z Polski przyjmujemy z niepokojem. Nasza solidarność z tym krajem Kto pomógł nam w ewakuacji i tymczasowym zakwaterowaniu setek Ekwadorczyków, którzy opuścili Ukrainę. W nocy 15 listopada Ministerstwo Spraw Zagranicznych zamieściło na swoim Twitterze wpis: „Potępiamy akty przemocy i wzywamy do pokoju”.

Co wydarzyło się w Polsce?

Zginęły dwie osoby Polskie miasto PrzewodówW województwie lubelskim, niedaleko granicy z Ukrainą, po możliwym uderzeniu dwóch Brakujące rakiety.

Początkowo za te działania oskarżono Rosję, która jednak odrzuciła oskarżenia.

Przeciwnie, rząd polski Z jej członkami skontaktujemy się w środę, 16 listopada NATO Pocisk, który we wtorek uderzył w jego terytorium, zabijając dwie osoby, został wystrzelony przez siły okupacyjne Armia ukraińska.

Według źródła, które prosiło o anonimowość, Warszawa nie będzie ostatecznie aktywować art. 4 sojuszu na oczach swoich partnerów. NATO Który przewiduje konsultacje pomiędzy Sojusznicy Gdy „zagrożona jest integralność terytorialna, niezależność polityczna lub bezpieczeństwo którejkolwiek ze stron”.

Polski dyrektor już się z nim skontaktował Sojusznicy NATO Aby zweryfikować tę informację, zgodnie z którą a Ukraińska rakieta przeciwlotnicza Co zboczyło z kursu


Odwiedź nasze portale:


You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *