Misiones będą scenografią do kręcenia polskiego filmu

Misiones będą scenografią do kręcenia polskiego filmu

Dokument, przy wsparciu Ambasady RP, stara się ocalić część polskiej historii na województwie. Zdjęcia będą kręcone w Apóstoles, Leandro N. Alem i Oberá.

Na konferencji, w Dom kolegi apostołaZaprezentowano szczegóły polskiego filmu dokumentalnego, który będzie kręcony w guberni: Polski Misionis/Splatana Zemia (Misje Polskie, Splątana Kraina). Apostołowie, Leandro. N. Niemiecki I Opera Stanie się scenerią dla tej międzynarodowej produkcji filmowej. Rozpocznie się filmowanie Niedziela 10 grudnia.

Utworzy połączenia między Polską a Argentyną

the Dyrektor Polska Agnieszka Lipiec-Wróblewskapodkreśla znaczenie tego dokumentu, który poszukuje „Utworzenie więzi pomiędzy Polakami mieszkającymi w Polsce, potomkami Argentyny i osobami mającymi polskie korzenie w kraju”. Oświadczenia te złożył za pośrednictwem oficjalnego tłumacza Ambasady RP w Buenos Aires.

Reżyserka Agnieszka Lipiec-Wróblewska zrobiła w latach 90. imponującą karierę we współczesnym teatrze.

Podkreślił, że widzowie będą mogli „poznać historię tych ludzi, którzy wiele lat temu przybyli do tej tajemniczej krainy”.. „Zaopiekujemy się człowiekiem, jego duszą na tej ziemi, ludźmi, którzy tu mieszkają i którzy otaczają potomków Polaków”.

Lider strzelectwa i ekipa filmowa przybędą do Misiones z Włoch

the Producentka misyjna Marcia MasherPodziękował ambasadzie, która finansuje projekt. Wyjaśniła, że ​​skontaktowali się z nią za pośrednictwem tego przedstawicielstwa dyplomatycznego, ponieważ jest polskim producentem w Argentynie. „I Do produkcji tego projektu zostali zaproszeni przez naszego dyrektora ds. zdjęć, Giovanniego Cimarustiego.„, powiedział. Cimarusti przybędzie do Misiones w niedzielę 10 następnego miesiąca z Włoch wraz z ekipą filmową projektu.

burmistrz apostolski, Maria Eugenia Safran– Zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia i transportu na czas realizacji zdjęć na terenie miasta i jego okolic. Poza tym była frekwencja Producentka misjonarka Florencia Antunez oraz dyrektor Instytutu Sztuk Audiowizualnych w Misiones (IAAviM), Mario Jiménez.

(Odwiedziono 82 razy, 1 wizyta dzisiaj)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *