Miss Danii: Sarah Langtved

naród: Dania

wiek: 26

Instagram: Umieść tweeta

Sarah Langtved jest pasjonatem zmieniania wszechświata i używania swojego głosu do obrony środowiska. Od kilku lat jest orędowniczką tej sprawy, ufając interesom ludzi i zachęcając, że jeśli wszyscy będziemy pracować razem, możemy w przyszłości stworzyć bardziej zieloną planetę dla naszych dzieci.

Sarah ma głęboką pasję do praw zwierząt i często odwiedza schroniska dla zwierząt na całym świecie, gdzie zgłasza się na ochotnika do poprawy życia zwierząt. Niedawno przywiozłam do domu psa ze schroniska w Hiszpanii.

Pracuje w dziale prawnym duńskiego uniwersytetu Copenhagen Business School, gdzie kończy studia licencjackie z zakresu zasobów ludzkich. Sarah chce pewnego dnia zdobyć tytuł MBA i zbudować własny biznes.

zabawne fakty

  • Pracuję w dziale prawnym na duńskim uniwersytecie Copenhagen Business School i nie mogę się doczekać, kiedy pewnego dnia zdobędę tytuł MBA i zbuduję własny biznes.
  • Podróżowałem samotnie do Stanów Zjednoczonych, kiedy miałem 14 lat i od tego czasu chciałem poznać świat i jego różne kultury.
  • Moja rodzina to mieszanka różnorodności: ojczym jest Brytyjczykiem, kuzyn z Indii, dziadek z Polski, wujkowie z USA i Gujany, prapradziadek jest Szwedem, a ja mam dziadków z Hiszpanii.

Czy masz już swojego faworyta do zdobycia tytułu Miss Universe? zagłosuj tutaj!

Należy pamiętać, że ta ankieta służy wyłącznie do celów rozrywkowych. Ta ankieta nie jest oparta na próbach naukowych ani reprezentatywnych i jest dostępna dla każdego, kto chce wziąć udział.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *