Miss Universe 2021: Nominacje pojawiają się dziś w eliminacjach | ludzie | zabawa

Miss Universe 2021: Nominacje pojawiają się dziś w eliminacjach |  ludzie |  zabawa

Wśród 80 kandydatów w tym roku walczą o tytuł następcy meksykańskiej Andrei Mezy. Finał odbędzie się w niedzielę 12 grudnia.

Dziś wieczorem odbyła się ceremonia wprowadzająca do konkursu piękności Miss Universe, który ma przedstawiciela kraju, ekwadorski Susie Sakoto.

Na tym kluczowym dla zawodników etapie zaprezentowali się kandydaci do tytułu, który obecnie zajmuje Meksykanin Andrea Meza Noszą typowe kostiumy, stroje kąpielowe i suknie wieczorowe. Ceremonia odbyła się w Ejlacie (Izrael).

We wstępie zdecydowano, którzy półfinaliści będą na imprezie, która odbędzie się w niedzielę 12 grudnia, którą można śledzić w TNT, Telemundo i FOX od godziny 19:00. W tej rundzie pucharowej 19 uczestników, którzy będą walczyć o tytuł, zostanie wybranych przez panel składający się z 19 finalistów. Zawodnik zostanie wybrany w głosowaniu publicznym. Cała obsada zostanie ogłoszona w niedzielę.

Ekwador zgłosił do konkursu modelek kostium stworzony przez projektanta Jeffersona Verę, który symbolizuje Pachamamę, boginię płodności. Manabe wyjaśniła przed swoją podróżą do Izraela, że ​​jego projekt jest w całości wykonany z materiałów ekologicznych, z pięcioma rodzajami suszonych bananów wyekstrahowanych z Manabe, ma drewniane wykończenia, nadziewany kokos i nubbis, które, jak wyjaśniła, są nasionami przetworzonymi w taki sposób że kiedy uderzają, wydają dźwięk.

Dwie uczestniczki, Miss Bułgarii i Miss Meksyku, miały na podium wpadki w sukni balowej. Pierwsza poślizgnęła się podczas chodzenia, a druga utknęła w garniturze, gdy schodziła po schodach z peronu.

Z kolei haitańska aktorka Pascal Belloni, w tej samej sukience, którą nosiła w Polsce w sierpniu ubiegłego roku, wystąpiła na konkursie Miss Supranational.

Artyści JoJo znani z piosenek takich jak Za mało, za późno s zachowaj moje toul. I Noe Kirill, rozpoznany zła mała rzecz s Torba, Zostanie on zaprezentowany podczas ceremonii zamknięcia. (I)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *