Miss Universe 2023: miejsce oglądania na żywo, data i godzina

Miss Universe 2023: miejsce oglądania na żywo, data i godzina

Camila Avila jest pierwszą matką i żoną, która reprezentuje Kolumbię w konkursie.

Zdjęcie: Miss Wszechświata

San Salvador będzie miejscem, w którym w sobotę 18 listopada zostanie wybrana nowa właścicielka korony Miss Universe 2023 w konkursie, którego znakiem będzie udział dwóch delegatów transpłciowych oraz poparcie i wyrazy sympatii opinii publicznej dla Ameryki Środkowej. the Pozytywność ciała Nepalska aktorka Jane Deepika Garrett.

San Salvador będzie miejscem, w którym w sobotę 18 listopada zostanie wybrana nowa właścicielka korony Miss Universe 2023 w konkursie, którego znakiem będzie udział dwóch delegatów transpłciowych oraz poparcie i wyrazy sympatii opinii publicznej dla Ameryki Środkowej. the Pozytywność ciała Nepalska aktorka Jane Deepika Garrett.

Polecamy: Karol G wzrusza się po zdobyciu nagrody Latin Grammy w kategorii Album Roku (wideo)

Wszystko jest teraz przygotowane w Gimnazjum Narodowym im. José Adolfo Pinedy, całkowicie zmodernizowanym gimnazjum, które może pomieścić ponad 80 uczniów, spośród których zostanie wybrany następca Amerykanina Ruboniego Gabriela.

Uczestniczki rzeczywiście wyszły na scenę zarówno w konkursie eliminacyjnym, gdzie wystąpiły w sukniach wieczorowych i kostiumach kąpielowych, jak i podczas ceremonii przebrania narodowego, gdzie elegancko prezentowały się w strojach narodowych. W dniu kwalifikacji Garrett wyróżniał się; lokalna Isabella García Manzo i kandydaci z Nikaragui Chinis Palacios; Honduras, Zehelen Clemente; Gwatemala; Michelle Cohen; i Chile, Celeste Viel.

Śledź El Espectador na WhatsApp

Możesz być zainteresowany: Jimmy Kimmel po raz czwarty będzie gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów

Wsparcie otrzymali także transpłciowi przedstawiciele Portugalii i Holandii, odpowiednio Marina Machetti i Ricky Colley. Podczas ceremonii finałowej, która odbędzie się w sobotę, wybranych zostanie 20 najlepszych finalistów, a następnie 10 najlepszych zostanie ocenionych przez panel sędziowski.

Ponadto zostanie wyłoniona trójka zwycięzców Voice for Change, których półfinalistami zostali wyłonieni w środę i są to przedstawiciele Angoli, Brazylii, Chile, Libanu, Filipin, Portoryko, Singapuru, Republiki Południowej Afryki, Ukrainy i Zimbabwe.

Według prasy ulubienica Miss Universe

Według informacji prasowych 20 delegatek nominowanych do zwycięzcy konkursu to: Shenise Palacios (Nikaragua), Mariana Downing (Dominikana), Diane Leary (Francja), Melissa Flores (Meksyk), Briony Govender (RPA) i Michelle Dee (Francja). Filipiny), Camila Escribines (Peru), Angelika Jurkojanek (Polska), Diana Silva (Wenezuela) i Michelle Cohen (Gwatemala).

Jak również Shweta Sharda (Indie), Isabella Garcia Manzo (Salwador), Noelia Voigt (Stany Zjednoczone), Carla Guelfo (Portoryko), Margarita Golubeva (Rosja), Camila Avila (Kolumbia), Maria Brechan (Brazylia), Quyen Hua Bui (Wietnam), Angelina Yusanova (Ukraina) i Antonia Porsild (Tajlandia).

czyta: Zapowiedź książki Dear Shit Eater autorstwa Virginie Despentes

Kolejną zmianą jest udział kandydatów zamężnych z dziećmi, który będzie możliwy po zmianie przepisów dopuszczających do rywalizacji kobiety zamężne, ciężarne, rozwiedzione lub posiadające dzieci.

Prezydent Salwadoru Nayib Bukele ogłosił w styczniu ubiegłego roku podczas transmisji 71. edycji konkursu Miss Universe, która odbyła się w Nowym Orleanie w Stanach Zjednoczonych, że Salwador będzie gospodarzem 72. edycji konkursu.

Gdzie oglądać na żywo wybory Miss Universe 2023?

Ceremonię koronacji można oglądać w kanale telewizyjnym RCN, w serialu TNT z komentarzem w języku hiszpańskim oraz w TNT w języku angielskim. . Transmisja rozpocznie się o ósmej wieczorem (czasu kolumbijskiego) w następną sobotę, 18 listopada.

Przeczytaj więcej ze świata rozrywki 📀🎞️🎤.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *