Missing it 9: Reakcja Juliana Nagelsmanna, gdy dowiaduje się, że Robert Lewandowski jedzie do Barcelony

Missing it 9: Reakcja Juliana Nagelsmanna, gdy dowiaduje się, że Robert Lewandowski jedzie do Barcelony

Julian Nagelsmann rozumie, jak działa firma i doskonale zdawał sobie sprawę z chęci, aby to zrobić Robert Lewandowski. Nie można się jednak cieszyć, gdy traci się piłkarza jego klasy i poziomu polskiego napastnika.


REAKCJA NAGELSMANNA NA pożegnanie Lewandowskiego

To byłby naprawdę delikatny spadek. Przed nim i jego sztabem trenerskim i dyrektorami sportowymi na poziomie menedżerskim stoi więc duże zadanie: „To wielka praca dla mnie i mojego sztabu trenerskiego, a także dla Olivera Kahna i Hasana Salihamidzica”.

To ulga mieć jasność co do tego, co się wydarzy LiuAle to wciąż ogromna strata. Czas zabrać się do pracy i wrócić do pracy. Niemiecki trener ufa swojej drużynie i broni, którą ma w ataku.

„Zasadniczo dobrze, że teraz jest jasność. Postaramy się jak najlepiej to wykorzystać. Ponadto jest wystarczająco dużo personelu do tego przestępstwa. „ulec poprawie Sky Sport D.


Bezkonkurencyjne dane. Robert Lewandowski strzelił 344 gole i 54 asysty w 375 meczach rozegranych przez Bayern Monachium. Ogólna legenda.


Czy wiedziałeś…? Robert Lewandowski w ciągu ośmiu lat spędzonych w Bayernu Monachium świętował 19 tytułów zbiorowych. Mistrz absolutnie wszystkiego z najmocniejszą oponą w Niemczech.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *