Mission Impossible 7: Powrót śmiertelnego zmartwychwstania z Tomem Cruisem

Mission Impossible to zdecydowanie ulubiony film akcji wielu. Z tego powodu wielu z nas ma szczęście wiedzieć, że pojawi się nowa część Mission Impossible… wciąż musimy poczekać kilka miesięcy, aby ją zobaczyć.

Mission Impossible 7: The Killer Sentence (część 1) będzie kontynuacją filmu, który wyemitowano w 2018 roku, na lata przed wybuchem pandemii. Dodatkowo ta nowa odsłona zostanie podzielona na dwie części, dla których jest już oficjalny termin emisji.

Tymczasem są to najlepsze filmy dostępne w Disney Plus.

Kiedy ukaże się Mission Impossible 7?

Oficjalna data pierwszej części Mission: Impossible 7 to 14 lipca 2023Niecały rok (jak dotąd), aby ponownie zobaczyć Toma Cruise’a na ekranie. Jest też oficjalna data dla drugiej części i jasne jest, że będziemy musieli trochę poczekać. Druga część Mission Impossible 7 zostanie wyemitowany 28 czerwca 2024 roku.

Często, gdy daty wydania są oficjalne, ale z wyprzedzeniem, nie są one dotrzymywane i muszą zostać przełożone. Jednak teraz, gdy pandemia straciła na sile, miejmy nadzieję, że uda się dotrzymać daty premiery obu filmów.

Jaki jest motyw Mission Impossible 7?

Ponieważ do obejrzenia filmu wciąż brakuje nam prawie roku, naturalne jest, że niewiele wiemy o fabule Mission: Impossible 7.

Widzimy jednak zwiastun z kilkoma scenami akcji w różnych europejskich lokalizacjach, co daje nam wyobrażenie, że agent Ethan Hunt będzie musiał podejmować ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Widzimy klify, pustynię, łodzie podwodne i mnóstwo akcji, które są podstawą każdego filmu Mission: Impossible.

Wiemy, że film zdobywał sceny w takich krajach jak Wielka Brytania, Szwajcaria, Norwegia czy Włochy. Pojawił się początkowy pomysł, aby nagrać także Polskę, ponieważ most, który prowadził nad Jeziorem Pilchowickim od 1921 roku miał eksplodować, jednak Polska postawiła pewne przeszkody w utrwaleniu tej sceny. W końcu ten most (który naprawdę chciał wysadzić) stał się własnością kultury.

W tej chwili niewiele wiemy o fabule, choć wiemy, kto w niej będzie.

Załoga Mission Impossible 7: czy jest to niezbędne? Tom Cruise

Główną gwiazdą tego eposu w niektórych filmach jest Tom Cruise Co zobaczymy ponownie w filmie. W sadze znów zobaczymy znajome twarze, jak twarze Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson i Vanessa Kirby.

Będziemy mogli poznać nowe postacie, takie jak Grace, w którą zagracie Hayley Atwell. Łaska będzie tym destrukcyjnym dotknięciem, którego potrzebuje każdy film, ponieważ oddzielenie dobra i zła zawsze staje się centralnym punktem.

Czy zło jest złe? Nie może go zabraknąć, inaczej nie będzie spisku. to będzie Isai Morales Które być może widziałeś już w Titans.

Rob Delaney, Carrie Elwes i Greg Davis Będą to kolejne nowe twarze, które możemy zobaczyć w siódmym filmie Mission: Impossible 7.

Gdzie mogę obejrzeć filmy z poprzednich misji Mission Impossible?

Zdecydowanie po przeczytaniu tego artykułu chciałeś zobaczyć nowy film Mission Impossible, którego wielu z nas nie może się doczekać. Ale ponieważ został nam jeszcze rok, zanim go zobaczymy, będziemy musieli zadowolić się oglądaniem poprzednich filmów z sagi.

Dodatkowo może to być dobry sposób na odświeżenie pamięci i przypomnienie sobie, gdzie mieszkaliśmy w fabule w ostatnim filmie. Gdzie można obejrzeć poprzednie filmy Mission: Impossible? Odpowiedź nie jest taka prosta, ponieważ każdy z tych filmów można oglądać na innej platformie. Powiemy Ci wtedy:

1. Misja: niemożliwe (Der. Brian De Palma, 1996)

można wypożyczyć lub Kup od Amazon Prime Video. Jest również dostępny w Paramount +.

Możesz chcieć wiedzieć, jak oglądać Paramount Plus z Ameryki Łacińskiej.

2. Mission Impossible 2 (Dair John Wu, 2000)

Jeśli lubisz klasykę, możesz Kup DVD z Amazon Spain za 5,90 €. Jest również dostępny w Paramount + i można go wypożyczyć lub kupić w Amazon Prime Video.

3. Misja: niemożliwe III (reż. J. J. Abrams, 2006)

Mission Impossible 3 jest dostępne w Amazon Prime Video do wypożyczenia lub kupienia w Paramount+ lub Star Plus.

4. Mission: Impossible – Ghost Protocol (Der. Brad Bird, 2011)

Film Mission Impossible 4 jest dostępny w Amazon Prime Video do wypożyczenia lub kupienia w Paramount+ lub Star Plus.

5. Misja: Niemożliwe – Rogue Nation (Der. Christopher McCurry, 2015)

Film Mission Impossible 5 jest dostępny na Amazon Prime Video do wypożyczenia lub kupienia, na Paramount+ lub Star Plus.

6. Mission: Impossible – Fallout (Der. Christopher McCurry, 2018)

Film Mission Impossible 6 jest dostępny w Amazon Prime Video do wypożyczenia lub kupienia w Paramount+ lub Star Plus.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.