Mister Supranational 2023: Kim jest Latynos Bruno Barbieri Ruggero, który pojedzie do Polski

Mister Supranational 2023: Kim jest Latynos Bruno Barbieri Ruggero, który pojedzie do Polski

Bruno Barbieri Ruggiero urodził się w Guayaquil i w lipcu przyjedzie do Polski, aby reprezentować Ekwador na Pucharze Świata. Pan Ponadnarodowy 2023 Co będzie się działo w tym kraju.

Aktor i model, którego matka jest Ekwadorką, a ojciec Brazylijczykiem, od 16 roku życia poświęcił się modelingowi, a po ukończeniu studiów na kierunku Inżynieria Środowiska i Żywienie przez 10 lat całkowicie poświęcił się aktorstwu.

Dla Barbieri jest to pierwszy udział w konkursie piękności mężczyzn. „Udział przykuł moją uwagę, ponieważ jest związany z moją działalnością, ale zupełnie inny. Spodobał mi się pomysł konkursu, a chcę poznawać i poznawać różne kultury. Znam Polskę i bardzo chciałbym mieć możliwość powrotu, ale teraz reprezentuję swój kraj” – powiedział w wywiadzie. Metro publiczne w Ekwadorze.

Bruno podkreśla, że ​​wie dużo o platformie, zdjęciach, filmach i wystąpieniach publicznych, a to umiejętności, które pracuje nad doskonaleniem w ramach przygotowań do konkursu. „Mieszkałem w Meksyku, pracowałem dla Televisy, pracowałem w Europie i zawsze jestem zaangażowany w projekty i podróżuje”. Dlatego udział w plebiscycie Mister Supranational 2023 motywuje go do rozwoju osobistego i zmusza do dania z siebie wszystkiego w konkursie – komentuje. Uczy się nawet języka polskiego, aby móc się porozumieć i sprawić, by kraj goszczący go rozpoznał, mimo że biegle włada czterema językami: hiszpańskim, portugalskim, angielskim i niemieckim.

„Chcę pokazać, że Ekwador ma wiele ekosystemów na bardzo małej przestrzeni: z gór na plażę czy do miasta można w krótkim czasie dotrzeć. Poza tym Ekwadorczyk jest dobrym gospodarzem i wita jak rodzinę. Kiedy ja przyjeżdżając do Ekwadoru, czuję się jak w domu. Mieszkałem w wielu krajach, ale Ekwador to moje miejsce. „To kraj, który niewiele osób zna tak dobrze, jak powinien, z pysznym jedzeniem, ludźmi pracującymi i dużymi możliwościami pięknej turystyki i chcę to wszystko wyjawić światu” – powiedział.

Organizacja Króla Ekwadoru

Jaime Solano, założyciel i prezes organizacji King of Ekwador, wyjaśnił, na czym polega konkurs piękności dla mężczyzn.

„Marka to panowanie obejmujące króla, wicekróla i księcia, którzy chodzą na najlepsze konkursy piękności na całym świecie. Wśród wymagań udziału: cyfrowy casting, minimalny wzrost 1,75, pochodzenie ekwadorskie lub ekwadorskie oraz wiek w wieku od 18 do 33 lat Oprócz urody jury oceniło jego talent, rozwój, empatię i charyzmę, a także cechy, które świadczą o nim jako ambasadorze swojego kraju na całym świecie.

Solano komentuje, że marka Ray del Ecuador narodziła się w Stanach Zjednoczonych we współpracy z Ekwadorską Komisją Obywatelską w New Jersey. „Urodziłem się w New Jersey, aby szukać ekwadorskiego mężczyzny reprezentującego społeczność tego kraju z okazji sierpniowych obchodów Miesiąca Dziedzictwa Ekwadoru. Odbywało się przez trzy kolejne lata: 2017, 2018 i 2019. Później platforma konkursowa rozszerzyła się i obecnie ma charakter globalny, w którym biorą udział młodzi ludzie z całego świata, pochodzenia ekwadorskiego.

Organizacja Króla Ekwadoru

Przedstawiciel Meksyku

27 maja w Veracruz odbył się meksykański finał tych zawodów, w którym wyłoniono reprezentanta Mauricio Cuevasa z Jukatanu. Witajcie, Alexander Flores z Morelos i Gerardo Gonzalez z Nayarit.

W centrum uwagi był także JOonathana Hurtado od Coahuila i Sergio de Ligia z Meksyku; Które automatycznie trafiają do pierwszej piętnastki.

15 najlepszych półfinalistów: Jukatan, Durango, Meksyk, stan Meksyk, Jalisco, Morelos, Nuevo León, Michoacan, Guanajuato, Sonora, Tamaulipas, Coahuila, San Luis Potosi, Nayarit i Chiapas.

Po platformie W strojach kąpielowych zaprezentowali się w pierwszej dziesiątce wieczoru w składzie: Chiapas, Durango, Jalisco, Nayarit, Sonora, Yucatan, Tamaulipas, Nuevo León, Guanajuato i Coahuila.

po minutach Przeglądając prezentację, wybieg kostiumów kąpielowych i galę, Mister Supranational México przedstawiło pięciu najlepszych finalistów: Coahuila, Jalisco, Yucatán, Chiapas i Nuevo León, którzy przeszli do rundy pytań i odpowiedzi.

Pod przewodnictwem Moises Peñaloza, Misser Supranational México 2022, jury kwalifikacyjne w składzie: Aldo Esparza, Mister World México; Vanessa Lopez, Miss Ponadnarodowego Meksyku; Eugenio Avalos i Rafael Aguilar, Pan Veracruz 2017.

Ostateczną selekcję zwieńczono Pan Ponadnarodowy Meksyk 2023 Do Luisa Carlosa Cuadrę.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *