Mistrzostwa Świata 2022: Jaka jest różnica czasu między Argentyną a Katarem

The Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022 Jest za rogiem i Puchar Świata to wydarzenie, które przyciąga uwagę całego świata i jest wypełnione widzami. Chęć zobaczenia Reprezentacja Argentyny Najlepsi piłkarze w turnieju rozgrywanym pod koniec roku sprawiają, że czas płynie szybciej.

Jedną z najbardziej narastających wątpliwości jest to, jaka jest strefa czasowa Kataru i różnica czasu z Argentyną. W tym momencie należy zauważyć, że średnica trzpienia wynosi UTC/GMT+3, natomiast w Argentynie -3. Oznacza to, że w kraju Bliskiego Wschodu jest o sześć godzin więcej niż w naszym kraju.

Te informacje są niezbędne do zrozumienia, kiedy będą rozgrywane mecze. Na przykład pierwszy mecz pomiędzy Argentyną a Arabią Saudyjską odbędzie się o skomplikowanej godzinie dla graczy, którzy nie są do tego przyzwyczajeni, bo choć jest siódma rano czasu argentyńskiego, mecz zostanie rozegrany w południe w Katarze.

Harmonogram mistrzostw świata w Argentynie

Argentyna i Arabia Saudyjska – 7:00 czasu argentyńskiego – 13:00 czasu katarskiego

Argentyna – Meksyk – 16:00 czasu argentyńskiego – 22:00 czasu katarskiego

Argentyna – Polska – 16:00 czasu argentyńskiego – 22:00 czasu katarskiego

Lionel Messi gwałtownie znęca się nad nim w prasie: „Boludeces”

W swoim zwykłym wywiadzietak, Leo Messi Zwykle nie jest bombowcem, który rzuca pseudonimy lub bombasty. W tym przypadku najlepszy piłkarz świata postawił ostre oskarżenie dziennikarzom, którzy źle go traktowali podczas różnych turniejów i zawodów, kiedy grał dla Reprezentacja Argentyny. „Zaczęli mówić bzdury” – powiedział w wywiadzie pod dokumentem „Sean Eternos” miał premierę na Netflix.

„To był zły moment. Ludzie zaczęli mówić bzdury, nie wiem. Że nie dał piłki i zdjął mi buty, bo chciał, żeby reprezentacja przegrała. Tyle bzdur” – wypalił bardzo zły w jednej z pierwszych scen filmu dokumentalnego Netflix „Be Eternal”. W tym sensie zdradził również, co się z nim stało, gdy opuścił drużynę po przegranych trzech finałach. Powiedział: „Na początku nie chciałem przychodzić, ale potem spojrzałem na to z zewnątrz, zobaczyłem i pomyślałem wiele rzeczy”, a potem dodał: „Nie mogę już grać z reprezentacją narodową. nie mogę odejść, chciałem być z nimi.”

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *