Mistrzostwa Świata 2022 Katar: Mistrzostwa Świata Katar 2022 dzisiaj, transmisja na żywo

17:45 Bellingham: „Jestem z siebie bardzo dumny”

Jude Bellingham, który w ten poniedziałek strzelił pierwszego gola w swojej karierze w AngliiPrzyznał, że jest z siebie „niezwykle dumny” z bramki i pomocy swojej drużynie w pokonaniu Iranu 6:2 w debiucie na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze.

Mówiłem ci, że ratuję ten celBellingham powiedział BBC po tym, jak w wywiadzie przed mistrzostwami świata, Potwierdził, że nie zadebiutował jeszcze w reprezentacji Anglii, ponieważ czekał na turniej.

„To był dla nas wspaniały mecz. Sześć goli na mundialu robi wrażenie, bez względu na to, przeciwko komu grasz„, wskazany.

„Na podstawie bramek byliśmy w stanie otworzyć ich, ale początek był trudny i musieliśmy pracować. Ważne jest, abyśmy nauczyli się tworzyć szanse przeciwko tego rodzaju zespołom. Jestem bardzo rozczarowany dwoma straconymi bramkami– potwierdził zawodnik Borussii Dortmund.

O swoim golu po pół godzinie dał jasno do zrozumienia, że ​​uważa, że ​​nie trafił w bramkę i że złożył sobie obietnicę na początku obecnego sezonu, Był bliski zdobycia większej liczby bramek zarówno dla Dortmundu, jak i dla Anglii.

„To był wspaniały krzyż od Shawa i byłem tam, aby go wziąć. To był dla mnie bardzo dumny moment” – powiedział.

„Kiedy wygrywasz, zdejmujesz presję. Wiemy, że jest jeszcze czas na następne dwa mecze, ale musimy utrzymać ten sam poziom, grać dobrze i odnieść jeszcze dwa zwycięstwa. Utrzymaj tę mentalność przez cały turniej” – powiedział Bellingham . EFE

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.