Młoda kobieta wyjeżdża z miasta, aby obejrzeć mecz reprezentacji narodowej, ale pojawia się w telewizji i odkrywają ją

Młoda kobieta wyjeżdża z miasta, aby obejrzeć mecz reprezentacji narodowej, ale pojawia się w telewizji i odkrywają ją

Piąty mecz w Pucharze Świata Marzenie milionów Meksykanów Który na dobre i na złe bezwarunkowo wspiera zespół prowadzony przez Gerardo „Tata” Martino. Wraz z rozpoczęciem fazy grupowej Na Katar 2022 tysiące Azteków gromadzą się na placach i pomnikach, aby obejrzeć trójkolorowy mecz z Polską. Zupełnie jak młoda dama Postanawia opuścić szkołę, aby przejść do Macroplaza Z Monterrey, Nuevo Leon.

Zalecamy następujące: Przybyły posiłki! Meksykanie kpią z katarskiej policji podczas mundialu

korespondent Eric Solheim Rocha Udostępnił za pośrednictwem swojego konta TikTok 18-sekundowe wideo Rozmowa matki rodziny i twoja córka. Jak słychać w klipie, kobieta beszta ją: „Córka Qi… właśnie wyszła wiadomości… powiedz mi f Oglądam wiadomości I że obracam się i Śpiewasz na całym ekranie!w nagraniach audio przesłanych przez panią na WhatsApp.

Aby nadać naganie szerszy kontekst, Tekst statusu dzwoniącego To wszystko wyjaśnia: „Jeśli kiedykolwiek poczujesz się smutny… i nieszczęśliwy, po prostu spójrz na moją siostrę, Zostawili to tam, gdzie było, a ja poszedłem do makro Oglądać mecz w Meksyku, a moja mama dowiedziała się o tym z wiadomości, ha-ha-ha-ha-ha. jest tym, co można przeczytać.

Czytaj: Nie zapomnij o tym! Tak żył Corona Capital 2022

Pech młodości Bądź wirusowy na platformie krótkich filmów TikTok, gdzie możesz czytać wiadomości takie jak „Prawdziwy haczyk”„,” Jakie dobre opowieści zgromadziły się, aby opowiedzieć dzieciom i wnukom, lub „Klasa powtarza mistrzostwa świata nie ha ha ha”.

Najczęściej oglądane w Publimetro TV:

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *