Młoda makrela zakłada swoje przedsięwzięcia biznesowe w Polsce

Młoda makrela zakłada swoje przedsięwzięcia biznesowe w Polsce

Studenci Zintegrowanego Centrum Szkolenie zawodowe W projekcie wziął udział nr 1 z Ceuty Erasmusa+ W polskim Radomiu, gdzie wskrzesili własne inicjatywy biznesowe.

Dokonali tego w ramach projektu na rzecz przedsiębiorczości i integracji CLIL. tik Dla studentów podstawowego szkolenia zawodowego i kursów dokształcających na poziomie średniozaawansowanym w Europie.

Nie byli sami. Podczas wyjazdu do Radomia (Polska) grupa uczniów z Centrum Makreli miała okazję pracować w zespole ze studentami z innych krajów (w szczególności z Irlandii, Niemiec i Polski) przy tworzeniu firmy.

W tym celu przez tydzień realizowali różne działania. Wśród nich udało im się pójść na uniwersytet, aby uzyskać ocenę A Warsztat (Warsztaty) prowadzone przez przedstawicieli Urzędu Miasta Radomia.

Następnie uczestnicy przenieśli się do Zespołu Szkół Ekonomicznych Centrum Edukacji, aby rozpocząć realizację swoich pomysłów biznesowych.

Z drugiej strony studenci kierunków informatycznych pomogli w tworzeniu stron internetowych dla powstających projektów.

Kolejną inicjatywą zrealizowaną podczas spotkania było utworzenie sali nagraniowej, w której można było kręcić filmy promocyjne dla projektów biznesowych opracowanych przez młodych studentów.

Ostatniego dnia studenci zakończyli spotkanie prezentacjami projektów, które powstały i zostały zrealizowane w trakcie szkolenia. Zwycięzcą został „Niebieski Gospodarz”.

Makrela również skorzystała z okazji, aby zrobić kilka rzeczy turystyka. Spędzili trochę czasu na rozrywce i kulturze, odwiedzając muzeum i poznając polską kuchnię podczas typowej kolacji, śpiewając przy ognisku.

Bez wątpienia niezapomniane przeżycie dla podopiecznych Zintegrowanego Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w projekcie realizowanym od kilku lat.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *