Moldavsky i ciekawostki badające niegdyś sąsiedztwo i judaizm w osobach roku – GENTE Online

Roberto Mołdawski Była jedną z 55 postaci wybranych na okładkę 2021 znaków Z magazynu GENTE, podczas przyjęcia, które odbyło się w czwartek 9 grudnia w hotelu Alvear Palace podzielił się ciekawostką „interaktywne postacie”.

Nowy format był częścią wieloplatformowej koncepcji „ludzie doświadczają” Ewoluował przez cały koncert i tam, gdzie artyści się bawili Segmenty „People: Epic Moments”, „People Booth”, „Selfie 360°” i „We Are People”.

Z tej okazji komik teatralnego sukcesu „Metoda Mołdawskiego”, partner Lizzy Tagliani W Trato Hecho, który pojawił się również jako aktor w argentyńskiej komedii „Ex Casados” Sabriny Farji, odpowiedział na zabawny i innowacyjny kwestionariusz do zabawy z użytkownikami Gente.com.ar.

Na początku Ciekawostek ludowych Mołdawski odpowiada na kulinarne pytanie o swoje tradycje religijne: Jakie rodzaje varenikes są nadziewane: ziemniaki i cebula czy bataty i mięso? „Nie! Czego dotknąłeś? Słodkie ziemniaki i mięso. Czym jesteś w Palermo Hollywood? Tam za słodkie ziemniaki i mięso kosztują cię fortunę. Varenikes są podstawowe: ziemniaki i cebula, nic więcej.”

Jakie są różnice między Żydem aszkenazyjskim a Żydem sefardyjskim? „Aszkenazyjczycy to ci, którzy przybyli z Europy: Rosja, Polska, Rumunia, cała ta linia” Później wyjaśniając, skąd pochodzi sefardyjczycy.

Pięć lat temu Roberto Moldavsky sprzedawał kurtki w swoim sklepie w Dystrykcie Pierwszym. Jaka jest najbardziej szalona rzecz, jaka ci się przytrafiła jako handlarzowi: rękawiczki z czterema palcami czy pilot z krótkimi rękawami? „Eksperymentowanie z krótkimi rękawami jest niemożliwe, jak już dostałam zamówienie z zagranicy, że są z krótkimi rękawami i nie było możliwości ich sprzedania” odpowiedź aktora.

Ankieta jest kontynuowana w kategorii sprzedaż i pojawia się pytanie, co jest kluczem do sprzedaży czegoś drugiego wyboru: daj mu piątkę czy zniżkę? „Kluczem jest dać jej 1 lub A, co oznacza, że ​​to niesamowita rzecz, a powiesz im, że to drugi wybór, nie będą mogli w to uwierzyć”.

Czy możesz zwrócić coś, co kupiłeś raz? „Możesz się zmienić, nie oddać. Daj coś raz lub Flores i odzyskaj pieniądze to turystyka przygodowa. Nie próbuj”.

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

uwagi

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.