Molinón to przeklęty stadion Granada CF – Sports Granada

statystyki odwiedzin Granat Do Młyn jest ponuro. Było trzynaście wizyt w Rojiblanco, a jedyne zwycięstwo było 63 lata temu, a było to w sezonie 58-59 (0-1). Reszta to wszystkie porażki, z wyjątkiem dwóch remisów. Jeśli przeanalizujemy mecze rozegrane przez obie drużyny w drugiej lidze, to prawda jest taka, że ​​zawsze wygrywały Sportowy. Na szczęście te statystyki są do pokonania, aw ostatnich latach wiele nieszczęść tego rodzaju zostało przezwyciężonych. Również , Granat Ciesz się linią podobną do najlepszej w swojej historii, a zawodnik nie przeżywa swoich najlepszych chwil.

Rekord, aby wygrać

On Granat Ma szansę pobić rekord wszechczasów. Do tego wystarczyłby remis, gdyż oznaczałoby to serię 11 meczów bez porażki. Jednak nawet jeśli oznacza to sumowanie, zawężenie górnego regionu rankingu sprawia, że ​​zwycięstwo jest niezbędne. Ale z powrotem Weissmanna i Ozoniego stanowi gwarancję. Albany powinien dołączyć do akcji z kadrą w środę. Wczoraj zagrał rolę Polska 1 Albania 0. Mądry człowiek Można go łączyć jutro lub pojutrze, od tego wtorku Szwajcaria – Izrael (20:45). W sobotę rozegrał pierwsze 87m. przyłączać Izrael 1 Kosowo 1. Wszystkie mecze kwalifikacyjne do Euro2024

szablon na rysunku

We wtorek drużyna ma dzień odpoczynku. W środę przedmeczowe treningi pn Sportowy. Pozostałe sesje będą odbywać się do soboty, wszystkie rano i dalej sportowe miasto. Łatwo sobie wyobrazić to spotkanie Granat Propozycja zespołu uroczystości w składzie Raul Fernandez Ricard, Ignasi Mikel, Vitor Diaz, Carlos Neiva; Paula Lozano, Melindo Budigera; Alley, Wiseman, Ozoni. piłkarze lubią Perea, Bryan, Puertas, Meseguer czy PetrovicKtóry spisał się dobrze w minutach, w których grał w meczu przeciwko niemu Oviedo. jeszcze raz do Paco Lopeza Postawiono mu wiele dylematów, aby stworzyć wyobcowanie, z których wszystkie przedstawiają zmienne o wielkim znaczeniu.

Słuchaj na żywo COPE, najlepszych rozmówców Radia. Jeśli chcesz, możesz pobrać aplikację COPE do iOS I android.

I pamiętaj, w COPE znajdziesz najlepszą analizę bieżących wydarzeń, nasze klucze komunikacyjne do zrozumienia wszystkiego wokół siebie, najlepsze historie, rozrywkę, a przede wszystkim te głosy, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *