„Moncloa dziękuje „Teodoro” za śmieszną bójkę z Ayuso

naukowiec

Sanchez popiera teraz reformę Rajoya, z wyjątkiem kilku rzeczy„.” Ministrowie uważają, że Yolanda Diaz jest dla rządu bardziej niebezpieczna niż Pablo Iglesias, mówi Rafa Latorre. Wygrywa. „Już to widzimy.

Federico Jimenez Lusantos dzięki Fox który zadał sobie trud pójścia do sądu w obronie konstytucji przed tyranią rządu. „Policzalne na palcach jednej ręki, jest tak wiele palców, redakcja lub kolumna opinii, podziękowanie dla Vox za uratowanie honoru konstytucyjnych partii politycznych”. Właściwie to pierwsza rzecz, którą przeczytałem. „Tylko Vox w porę potępił oburzenie, że przyjął drugi stan niepokoju. Tylko Vox powiedział kiedy Sanchez Zapewnił jej wypolerowany konstytucjonalizm i że projekt, który zaprowadził ją do Kortezów, był zakamuflowanym przypadkiem wyjątku. Tylko Fox powiedział, pewny swojej bezprawności, że następnego dnia zabiorą go do Trybunału Konstytucyjnego.

W przypadku Vox i drugiego stanu alarmowego, Ta zasługa była niemal instynktowna w odrzuceniu argumentu ternurysty na rzecz ratowania życia”. Arimadas Dzisiaj przyjął ten błąd z nieprzyzwoitą gorliwością. A co z Żonaty Było gorzej. Powiedział Sanchezowi to samo, co powiedział Abascal: że sprowadza bezprawną zbrodnię na Kortezy. ale, Kompleks Sisi, który w celu „ratowania życia” ograniczy się do „krytycznej abstynencji” i będzie obserwował z pistoletu. Funkcja Vox polegała na monitorowaniu i raportowaniu z Hiszpanii. To jest twoje miejsce.” Wyszło haftowane, oczywiście bez żadnych konsekwencji dla Sancheza.

Raul del Pozo Mówi: „Rząd to z zadowoleniem przyjmuje Pedro Sanchez Chronił ustawodawcę do 2023 roku. Jego uprzywilejowani i preferowani partnerzy, PNV i ERC, nie dokonywali korekt w całości budżetów państwa. Ale to wątpliwy sukces rządu niepokoi obywateli najbardziej. Nie tylko ze względu na zdolność separatystów do ekonomicznego szantażu, ale także z powodu ich obsesji na punkcie podkopywania, erozji, a nawet zalewania demokratycznego państwa. Z tymi partnerami Pedro mógł spać spokojnie. Nie my. „Byli niegrzeczni. PNV z firmami elektrycznymi sprawiło, że Sanchez wzdrygnął się, jaki horror dostał prezydent. ERC sprawiła, że ​​​​wpadł w najbardziej przerażający sarkazm z Netflixem, mamy walkę o prezydenta.

Kraj

Dostarczony na szczyt klimatyczny. „Szerokie poparcie dla walki z klimatem, ale nie dla opodatkowania paliw”. Redakcja z zadowoleniem przyjmuje ostrą reakcję Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, który „nie zawahał się narzucić Kara dzienna w wysokości 1 mln euro do Warszawy Zaakceptowanie moratorium na reformę sądownictwa, która zdaniem Komisji Europejskiej zagraża niezawisłości polskich sędziów. „Cóż, niech trochę pospacerują po Hiszpanii i zobaczą, kto wsadza sędziów i ich zwalnia. Nawet prokurator jest socjalistą. Kto był Ministrem Sprawiedliwości Czy to nie grzywna?

Almudena Grandes Chce krwi z powodu pudełka B z PP, które wszyscy znają od dziesięcioleci. „Nigdy nie wierzyłem, że dotrzemy do momentu, w którym żyjemy. Sąd Krajowy jednoznacznie podtrzymał ważność Liście ParsinyI Biorąc pod uwagę, że naprawa Genui 13 została opłacona z Funduszu B – mówi z wielkimi fanfarami.

„W każdym innym kraju wykonałby orzeczenie sądu Trzęsienie ziemi podobne do tego, które wstrząsa wyspą La PalmaCzłowiek z miasta, bardziej trzęsienie ziemi niż odejście od władzy wotum nieufności poparte przez wrogów państwa.

Nikt nie komentuje wyroku i nikt nie prosi o przebaczenieNawet nie świadomość prawdziwości faktów nie pozostawia Aznara, Rajoya czy Casado w złym miejscu, zostawia cały kraj. Odtąd jednym z wielkich narodowych priorytetów musi być unikanie za wszelką cenę milczenia Kongresu Ludowego. Mówią, że dla dobra Hiszpanii zbyt im zależy. Dla ich przyszłości i dla przyszłości wszystkich Hiszpanów. — Tak, najgorsza rzecz, jaka przytrafiła się Hiszpanii w całej jej historii. Katastrofa, która również nas zaskoczyła. Almudena, co zabrałeś?

ABC

„Zjednoczeni do końca” – mówi zdjęcie Sancheza i Yolandy Diaz. „Brak alternatywy i strach przed Foxem rzucają koalicję na najgorsze”. „Wielkie napięcie, które się wydarzyło Miejsce w rządzie kosztem negocjacji reformy pracy Temperatura w sojuszu podniosła się o kilka stopni. Ale nie osiągnął jeszcze punktu wrzenia. „Znowu usłyszałem bębny zrywania koalicji i końca kadencji”, ale z małymi ustami. Od jakiegoś czasu mamy Frankensteina.

Kostka do gry Julian Quiros Są „skrępowani. Skazani na wzajemne zrozumienie do końca kadencji, bez względu na to, jak pewna opinia publiczna może chcieć wierzyć, że ten rząd może upaść raczej wcześniej niż później”. „Lewica wykonuje racjonalną arytmetykę, podczas gdy inni przeklinają skórę niedźwiedzia, zanim ją złapią. Przeszliśmy od walk między partiami prawicowymi (PP, Vox i Cs), co jest przynajmniej zrozumiałe, do wewnętrznych walk między ayusistas i casadistas Z zazdrości i ambicji. Bardziej zainteresowani pobytem niż przyjazdem, gdy problem polega na tym, że nie przyjeżdżają. „Nie ma walk między ayusistas a casadistas, tontolaba cały czas dotyka ich nosa.

Powód

Popiera raport Puls Ayuso na Kongresie Partii Ludowej w Madrycie„Stawką jest kontrola nad strukturą regionalną, ale przy napięciu politycznym na czerwono, Ayusu będzie miało miejsce w sądzie przeciwko Igei”. Cóż, Isabelle, zrób to.

Vicente Valles Nie mogę tego zrozumieć. Pablo Casado dodał dwie kolejne porażki w wyborach powszechnych w kwietniu i listopadzie 2019 r., a jego przywództwo zaryzykowało niemal całkowite zniknięcie partii w Katalonii w lutym ubiegłego roku. Ale głośne zwycięstwo PP w nieoczekiwanych wyborach w Madrycie 4 maja podniosło oczekiwania Casado i od tego czasu sondaże przewidują lepsze czasy dla PP, które niektóre z najśmielszych wróżb dają dostęp do La Moncloa.

„Jednak w złośliwej siedzibie Calle de Genova i w ciekawych biurach Wspólnoty Madrytu na Puerta del Sol, musieli wziąć pod uwagę, że nie jest dobrze otrzymywać wiele dobrych wiadomości. Tak więc, czy planowali, czy nie, ja zdecydował się na samookaleczenie.Tym większe problemy.Dręczący wnętrze koalicyjnego rządu Pedro Sancheza, hałas powodujący kłótnie wśród nastolatków – obciążonych osobistymi urazami między doradcami i drugorzędnymi – nasilił się między Genuą a Seulem w przypadku, gdy Kongres Partia Ludowa w Madrycie powinna odbyć się w marcu lub czerwcu.Zawsze można znaleźć absurdalny powód do walki, czy to w życiu, czy w polityce, a to jest absolutnie absurdalne. To zmiana.

Jest atrakcyjna” Wolę zdobyć popularność dla PSOE i Podemos dzięki tej półwłosej bójce o władzę partii w Madrycie. Moncloa docenia to piękno„To nic innego.

Antonio Martin Beaumont jest również jasne, że rząd nie upadnie. „Forteca Sanchez boi się innych, że prawa nadejdą, a PSOE i jej stacje medialne wzmogły to zainteresowanie. Prezydent porusza się jak ryba w wodzie na tej ziemi”. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, nie ma nic więcej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *