Morbius: Recenzja Steelbooka 4K Ultra HD

Morbius: Recenzja Steelbooka 4K Ultra HD

My w Cinemascomics.com analizujemy Steelbook 4K Ultra HD + Blu-Ray of Morbiuszz okładką zaprojektowaną przez Orlando Arrosina

W Cinemascomics zrecenzowaliśmy Home Edition 4K Ultra HD + Blu-Ray Steelbook firmy Morbiusz (Zdjęcia Sony, 2022). Nowy film w reżyserii Gość Oparte na życie Teraz dostępne dla fanów kina domowego, w formatach, które zaspokoją wszystkie gusta i z ponad półgodzinnymi dodatkami, aby zagłębić się w obraz nowej legendy Marvela, chociaż istnieje alternatywny świat do świata UCM, ale jest udostępniany jednemu z zatruć przez Toma Hardy’ego.

do wersji DVD, Blu-ray i 4K UHD Morbiusz Dołącza do tego, że firma Arvi Licensing już wystawiła ją na sprzedaż Limitowany Steelbook 4K UHD + Blu-ray Od imponującego i subtelnego projektu Orlando Arrosina, który można kupić w zwykłych punktach sprzedaży, zarówno fizycznych, jak i internetowych, do wyczerpania zapasów, będąc nieodpartą wersją metalowego pudełka dla każdego kolekcjonera w ogóle, a zwłaszcza od nowego antybohatera Marvela.

4K Ultra HD + Blu-Ray Steelbook od Morbiusz Zawiera niezbędną dodatkową zawartość, aby zagłębić się w ten film Daniela Espinosa. Doświadczony reżyser porzuca swój ulubiony gatunek, brawurowy thriller, by eksperymentować z gatunkiem superbohaterów. Jared Leto (Dom Gucci), który został wykolejony jako Joker Legion samobójców (2016) W Liga Sprawiedliwych Zack Snyder (2021) idzie do konkursu, aby wcielić się w jednego z najsłynniejszych złoczyńców i pająków, Morbiusa Żywego Wampira.

Oprócz różnych ilości dodatków (ponad 37 minut na Blu-Ray). Mamy też niesamowity system Dolby Atmos, który poprawia dźwięk w filmie. Łączy to najnowszą technologię 4K z HDR 10+. Otwartym zakończeniem filmu jest kontynuacja historii Żywego wampira, która czeka na potwierdzenie przez Sony Pictures, czy to w innym filmie solo, czy też w połączeniu z innymi bohaterami i złoczyńcami z kinowego uniwersum Pająka. -Man stworzony przez studio, do którego wkrótce dołączą Kraven the Hunter i Madame Web.

Streszczenie:

Zdobywca Oscara Jared Leto zamienia się w tajemniczego antybohatera, doktora Michaela Morbiusa. Cierpiący na dziwną chorobę, która powoduje, że ma chorobę krwi, która kontroluje jego życie, ale jest zdeterminowany, by ratować innych ludzi, którzy cierpią ten sam los, dr Morbius podejmuje desperacki zakład. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się być radykalnym sukcesem eksperymentalnego leku, wkrótce zostanie ujawnione jako leczenie potencjalnie gorsze niż sama choroba.

Morbius the Living Vampire to postać stworzona w Marvel Comics, która jest również klasycznym złoczyńcą i uniwersum anty-Spider-Man, a także pomniejszym regularnym w wielu historiach Marvel Comics, która trafiła do tej filmowej adaptacji z zaangażowaniem, aby pokazać nam pochodzenie tej postaci, otwierając drzwi do nowych przygód i przejść.

Film jest wyreżyserowany przez Daniela Espinosę i ma scenariusz napisany przez Matta Sasamę i Burke’a Sharplessa i jest częścią projektu Sony Pictures and Marvel, który rozszerza kinowy wszechświat Spider-Mana, po raz kolejny mając teraz antybohatera, ale początkowo złego od Spidera -Człowiek, który jest bohaterem. Ponadto w filmie występuje znakomita obsada wspomnianych wcześniej aktorów Jared Leto, do których dołączą Matt Smith (Ostatnia noc w Soho), Adria Arjuna (Pacific Rim: Rebellion), Jared Harris (Czarnobyl), Madrigal (Cztery szkoły przegranych) i Tyrese Gibson (Szybcy i Wściekli 9), między innymi.

Morbius pojawia się w pełnej dodatków wersji Metal Box, którą zrecenzowaliśmy dla czytelników Cinemascomics. Analiza jest całkowicie wolna od spoilerów, na wypadek, gdybyś nie miał jeszcze okazji jej zobaczyć i chciałbyś wiedzieć, jakie ma dodatki.

ciągnik:

Specyfikacja:

Blu-ray:

  • Dźwięk w języku hiszpańskim i angielskim DTS-HD Master Audio 5.1
  • Tłumaczenia na hiszpański, portugalski, angielski, duński, estoński, fiński, łotewski, litewski, norweski i szwedzki
  • Film HD, panoramiczny (16 x 9 – 2,39:1).

4KUHD:

  • Dźwięk w języku angielskim Dolby Atmos (kompatybilny z 7.1), hiszpański i włoski DTS-HD Master Audio 5.1 oraz usługa audiodeskrypcji w języku angielskim, czeskim, polskim i węgierskim Dolby Digital 5.1
  • Tłumaczenia na angielski, hiszpański, portugalski, głuche angielski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, grecki, norweski, polski, rumuński, serbski, słowacki, szwedzki, węgierski, włoski, łotewski
  • Film Full HD, panoramiczny (16 x 9 – 2,39:1).
  • Okres: ok. 104 minuty
  • Odpowiedni: Nie zalecane dla dzieci poniżej 12 roku życia.

Dodatkowa zawartość:

Sceny akcji (3 minuty):

Rolka urywków ze śmiechem, podsumowaniami, falami kamery, uderzeniami, wycieczkami, próbami, akrobacjami, wyznaniami przed kamerą, ekipą czytającą komiksy Morbiusa Żyjącego Wampira i spojrzeniem na ostatnie nagrane ujęcie.

Światła, kamera i akcja (6 minut):

Widzimy, jak radzi sobie Daniel Espinosa i co o jego pracy myślą aktorzy i producenci. Wskazując, że bardzo jasno mówi, czego chce i nie boi się podejmować decyzji. Sam reżyser opowiada o swojej pracy i przedstawia nam swój zespół, przyznając, że inspiruje go azjatyckie filmy akcji i sztuki walki oraz że uwielbia kręcić sceny kaskaderskie w jak najbardziej naturalny sposób.

Poniżej scenograf Stefania Sella opowiada o swojej pracy nad filmem, podkreślając aspekty wykorzystane w komiksach oraz to, gdzie zdecydowali się pójść w drugą stronę. Mówią również o procesie efektów cyfrowych, który przekształca twarz Jareda Leto i pokazuje echolokację postaci. Nie zapominając o porównaniu komiksu z wydaniem, które ukazało się w kinach, a także o procesie postprodukcji.

Definicja antidotum (5 minut):

Dla reżysera najbardziej ekscytującymi postaciami Marvela są antybohaterowie, tacy jak Morbius i Venom. Poza tym Jared Leto utrzymuje, że zakochał się w tej postaci, zarówno poprzez swoją transformację, jak i osobę stojącą za doktorem Michaelem Morbiusem. Opowiada o swoich staraniach o uratowanie siebie i najbliższych, a także o przemianie w wampira. Ale mówi też o procesie zbliżania się do postaci.

Wykonaj akrobatę (5 minut):

Jared Leto twierdzi, że zrobił w Morbiusie rzeczy, których nie robił wcześniej. Towarzyszymy postaci, gdy odkrywa, kim jest i jak kontrolować swojego wewnętrznego potwora. Pokaż nam, jak to było nagrywać sceny pracy z profesjonalistami. W tych sekwencjach dominuje surowość i naturalność, których domaga się reżyser. W tym celu korzysta z pomocy Gary’ego Powella jako dyrektora drugiej jednostki i specjalistów, który pokazuje nam kilka próbek swojej pracy nad filmem.

Dobry, zły i brzydki. Podmioty wspierające (4 minuty):

Kiedy zdecydowano, że tylko Jared Leto może zagrać Morbiusa, zaproponowali rolę Mattowi Smithowi jako przyjacielowi bohatera z dzieciństwa, a później do obsady dodali Adria Arjona, Tyrese Gibson i Al Madrigal. W ten sposób widzimy, jak poszła strzelanina i jak dobrze się ze sobą dogadywali, chwaląc się nawzajem.

Na zewnątrz (3 minuty):

W filmie widzimy ukrytą masę pisanek. Nawiązanie do pierwszego pojawienia się Morbiusa. Dowody na wspólną markę z Venom. Odniesienia do komiksów Spider-Mana, hołd złożony animatorom Marvel Comics i niespodzianka.

Od człowieka do wampira: efekty wizualne (5 minut):

Widzimy, jak sztuczki znanych aktorów podwajają akrobacje, zwłaszcza w sekwencjach metra. Dodatkowo, aby nadzorować efekty wizualne, mieli rozległe i sprawdzone doświadczenie dla nominowanego do Oscara Matthew Butlera, który pracował z cyfrowym polem efektów wizualnych i tworzył główne transformacje postaci. Ale w zamian wykonali dobrą robotę, pokazując, jak to wygląda za pomocą zmysłu słuchu Morbiusa, według Jareda Leto.

Marketing filmowy (6 minut):

Kompilacja filmów promocyjnych do filmu, autorstwa ’Konferencja prasowa „Tradycje”, „Wszechświat” i „Tentura”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *