Mundosenior pokonuje Imserso swoim specjalnym programem podróży dla emerytów

Mundosenior pokonuje Imserso swoim specjalnym programem podróży dla emerytów

Chociaż chociaż ma wyższą cenę, ponieważ nie jest wspierany przez państwo. stąd, Starsi podróżnicy, którzy chcą się przeprowadzić lub nie mają już miejsca na podróż z Emserso, mogą skorzystać z tej alternatywy Specjalny bieg tej samej firmy, który w tym sezonie zapewnił sobie blisko 900 000 miejsc.

w Wybrzeża Hiszpanii Dostępne kierunki to Costa del Sol (Fuengirola i Benalmadena), Costa Brava (Lloret de Mar), Costa Dorada (Salou, Cambrils, La Pineda-Velaseca) i Costa Blanca (Benidorm). W sprawie turystyka wyspiarska, Oferuje wycieczki na Majorkę, Teneryfę, Gran Canarię i Fuerteventurę. Ponadto ma także oddziały w Portugalii i Hiszpanii, w tym w: Aragonii, Kastylii i Leonie, Andaluzji, Katalonii, Kastylii-La Manchy, Galicji i Wspólnocie Walenckiej.

Tak wygląda oferta krajowa oferowana przez Mundosenior, która jest zbliżona do oferty Imserso, programu ograniczonego do kierunków hiszpańskich, ale który Mundosenior uwzględnia również w swoim repertuarze Podróż zagranicznaS. Pobyty europejskie obejmują Berlin, Budapeszt, Paryż, Londyn, Neapol, Toskanię, Rzym i Pragę, chociaż możesz także pojechać na Maderę, Irlandię, Grecję, Chorwację, Norwegię, Polskę, kraje bałtyckie i nie tylko. Ponadto Mundosenior oferuje pakiety wycieczek do Jarmarki bożonarodzeniowe W Wiedniu, Tyrolu, Bawarii, Pradze, Frankfurcie, Berlinie i Flandrii. Dostępne są miejsca docelowe poza Europą Takich jak Izrael, Maroko, Tunezja, Turcja, Jordania, Egipt, Panama, Uzbekistan, Liban, Abu Zabi, Dubaj, Armenia i Tajlandia.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *