Musisz obejrzeć w CCC Go, Netflix, Amazon Prime, Mubi i Apple TV

CCC GO

Koncert Paryż 2020 (film i sztuka, godz.12)

Ciesz się wydarzeniem, które co roku gromadzi francuską orkiestrę narodową, chór i największe nazwiska na światowej scenie operowej.

The Big Fish (Paramount Network, 15:23)

Edward żyje wśród gigantów, wiedźmy i dużej, trudnej do złowienia ryby. Jego wyczyny olśnią wszystkich z wyjątkiem syna Willa, który musi zatrzeć granice między fikcją a rzeczywistością, aby poznać prawdę o swoim ojcu. Film Tima Burtona z Ewanem McGregorem i Albertem Finneyem.

Nature Killers (Star Action, 16:32)

Młoda para czuje się urodzona, by zostać zabita, Mickey i Mallory, przestępcy, którzy wystraszyli mieszkańców. Prezenter brukowca zmienia ich z zabójców w bohaterów telewizyjnych. Wielokrotnie nagradzany film Olivera Stone’a o przemocy i mediach z Woodym Harrelsonem, Juliet Lewis i Robertem Downeyem Jr.

Podnieśmy serwetki (Canal Encuentro, 11:30, 16:21)

10 maja 2017 roku setki tysięcy ludzi zebrało się w białych chustach w kierunku Plaza de Mayo i innych placów w kraju. Demonstracja była przeciwna orzeczeniu Sądu Najwyższego, który miał na celu przyniesienie korzyści ofiarom ludobójstwa ostatniej dyktatury cywilno-wojskowej 2 × 1. Historyczny dzień zdołał powstrzymać próbę bezkarności.

Moby

Wiadomość z Paryża

To dokumentalne zdjęcie, nakręcone w latach 70. przy 16 mm, jest symfonią francuskiej stolicy niepodobną do żadnej innej; Zjadliwy komentarz do jedności życia miejskiego w świecie kapitalistycznym. Ekskluzywna premiera tego niedawno odrestaurowanego i nieznanego polskiego arcydzieła.

Netflix

monarcha

Meksykański krótki serial o potężnej rodzinie, która dorobiła się fortuny dzięki imperium tequili. Pierwszy sezon serialu rozpoczyna się 20 lat po powrocie Anny Marii Carranzy, córki Fausto Carranzy, głowy rodziny i prezesa Grupo Monarca, która po traumatycznych przeżyciach uciekła do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie dowiedział się, że jego ojciec postanowił zerwać więzi z przemytnikami narkotyków i skorumpowanymi politykami, aby oczyścić firmę, ale próbując go zabić, wszystko pozostało w rękach jego trzech synów i żony, które musiał . Radzenie sobie ze światem korupcji i niebezpieczeństw.

Night Chaser: Night Chaser

Los Angeles, połowa lat osiemdziesiątych. Jeden z najsłynniejszych seryjnych morderców podniósł swoją brzydką głowę: Richard Ramirez, nazywany The Night Stalker, który mordował dzieci, kobiety, osoby starsze i dorosłych, kradł i gwałcił społeczeństwo przez całe miesiące. Serial dokumentalny stara się nie zamieniać jego bohatera w mit i skupia się na śledztwie i ofiarach, a także na wpływie na społeczeństwo, choć nie stroni od najbardziej wypaczonych szczegółów.

Amazon Prime

Obawiam się, torreadorze

W Chile, w 1986 roku i podczas dyktatury Augusto Pinocheta, platoniczna historia miłosna pomiędzy „La Luca del Fenty” (Alfredo Castro), starym transwestytą, który poświęca się haftowaniu obrusów dla żon wojskowych i mieszka w biednym mieście. Santiago, młody Carlos (Leandro Ortizgres), meksykański zawodnik z Frontu Narodowego Manuela Rodrigueza. Oboje spotykają się po ucieczce La Loca z nocnego klubu, który chilijska policja napadła podczas pokazu, zabijając osoby transpłciowe. Aby nadal spotykać się ze swoim nowym przyjacielem, transwestyta zaczyna świadczyć usługi, które ostatecznie łączą ją z planowaniem zamachu na Pinocheta przez Front Narodowy.

Wielbłąd

Mała Ameryka

Zbiór opowiadań opublikowanych pierwotnie w magazynie Epic, przekształcony w krótkie serie autorstwa scenarzystów, reżyserów i aktorów z tych samych oryginalnych miejsc, co bohaterowie każdego rozdziału. Do tej różnorodności przed i za kamerą dochodzi fakt, że aktorzy mają niewiele rozpoznawalnych twarzy, co nadaje opowieściom wiele wiarygodności.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *