Na Europejskim Festiwalu Filmowym 2021, którego nie można przegapić, zostanie zaprezentowanych ponad 40 filmów فيلم

Europejski Festiwal Filmowy 2021 Przychodzi naładowany. Tak, bo tak się stanie Ponad 40 filmów które możesz zobaczyć za darmo w pliku stronie internetowej, Z czwartek 10.

Z tej okazji na imprezie zorganizowanej przez Delegaturę Unii Europejskiej i Ministerstwo Kultury na tablicy ogłoszeń znajdzie się garść dobrych komedii, thrillerów, filmów dokumentalnych, dramatów, a nawet filmów dla dzieci.

a) tak, Do niedzieli 27 czerwca Możesz odtwarzać filmy z Niemiec, Austrii, Belgii, Chorwacji, Danii, Hiszpanii, Francji, Finlandii, Grecji, Włoch, Irlandii, Norwegii, Polski, Portugalii, Czech, Szwecji i Szwajcarii.

Rekomendowany na Europejskim Festiwalu Filmowym 2021

Zdjęcie: film dla nastolatków.

Zalecana? Alabama Monroe, dramat zaprezentowany po raz pierwszy przez belgijskiego reżysera Felixa van Groningena w 2012 roku, opowiadający o miłości między tatuatorką Elise i muzykiem Didierem, którzy muszą zmierzyć się z chorobą swojej córki w wieku sześciu lat.

Uważaj, film był nominowany do Oscara w kategorii „Najlepszy film nieanglojęzyczny” i zdobył nagrodę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego we Francji César Awards.

To musi być inny zagraniczny dziadekFamilijny film fabularny z 2019 roku w reżyserii Chorwatów Mariny Andreja Akopa i Dratina Sarkovica, w którym tworzą metaforę śmierci opartą na przygodach dziewczyny szukającej dziadka.

Spodoba ci się również mały człowiekCzeski animator, który specjalizuje się w technice lalkarskiej. Pochodzi z 2015 roku i tym razem poznasz mężczyznę, który wyrusza w emocjonującą podróż, aby znaleźć swój wymarzony dom.

I nie odchodź bez zobaczenia Wiek dojrzewania, dokument francuskiego Sebastiena Lifshitza, który przez pięć lat śledził swoją dziewczynę Emmę i Anais. Tak było do 2019 roku, w którym głosowali po raz pierwszy. Spotkasz tam typ kobiet w wieku 13-18 lat. Inne dane? Film zdobył Cezara za najlepszy film dokumentalny, montaż i dźwięk w 2020 roku.

Oprócz wystaw na festiwalu odbędą się również warsztaty, prelekcje i konkurs, o którym będzie można dowiedzieć się na jego platformie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *