Na zawsze: data premiery, streszczenie i zwiastun nowej serii od Harlana Cobena i Netflix

Jeśli mnie kochasz niewinny, Seria Mario Casas na Netflix, na zawsze Powinien znaleźć się na twojej liście przyszłych programów od teraz i podobnie jak poprzedni tytuł, również ten jest oparty na powieści, którą napisał Harlana Cobaina.

Platforma streamingowa od kilku lat adaptuje dzieło pisarza tej tajemniczej powieści, a teraz nadeszła moja kolej na zawsze, jeden z Bardziej intensywne powieści z Ameryki Ponieważ nie będziemy mogli ufać niczemu ani nikomu, ponieważ wszystkie postacie mają tajemnice.

Podsumowanie na zawsze i na zawsze

Chmury Jest bohaterem tej tragicznej historii. Dziesięć lat przed jego utratą pierwsza miłość po istnieniu zabity tak samo jak on starszy brat wyjątkowy oskarżony o przestępstwo. Teraz, po zasugerowaniu jego dziewczyna Judyto, to… Znika bez pozostawiania śladu.

Guillaume będzie musiał zbadać sprawę i Rzuć światło na ukryte tajemnice Pomiędzy wszystkimi bliskimi i odkryj, że nawet jego bliskim nie można ufać.

Harlan Coben dla Netflix

Tym razem Francja jest odpowiedzialna za przystosowanie się do Netflix, po hiszpańskiej produkcji niewinny البري, doprecyzuj to od wewnątrz lasu, Wielka Brytania Nie rozmawiaj z nieznajomymiWszystkie prace Cobena stworzyły serię Netflix.

Jak zwykle Scenarzysta jest także producentem serialu, Tak więc fani, którzy przeczytali tę książkę, mogą być pewni, że będzie ona wierna duchowi Cobena, ale oczywiście z kilkoma zmianami i nowymi funkcjami, które zaskoczą wszystkich.

Data premiery i zwiastun na wieki wieków

Nowa seria Netflix Na scenę trafi 13 sierpnia Już teraz możemy zobaczyć naszą pierwszą zapowiedź tego, co nas czeka w przyszłym miesiącu: miłość, tajemnica, rozczarowanie i wiele więcej do odkrycia.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *