Nadzwyczajne: fani Barcelony wpłacają darowizny na zakończenie umowy Umtiti

Barcelona Przechodzisz przez trudny okres finansowy. Ma pensje, które obciążyły jego gospodarkę, a to nie pozwala mu rozwijać swojego planu sportowego, aby powrócić na pierwsze strony europejskiego futbolu. Więc Spotkanie miało kluczowe znaczenie dla określenia przyszłości Culé.. Joanna LaportaTwój szef Przedstawił szereg pomysłów na uporządkowanie gospodarki przedsiębiorstw, które można śledzić na żywo za pośrednictwem transmisji na YouTube.

Był tam, kiedy wódz robił swoje plany i kiedy… Zaczynają napływać darowizny Fani z całego świata. Blaugrana Broadcasting Conversation zaczęła otrzymywać te darowizny, niektóre z Chicanas.

Użytkownik z Polski przekazał 25 zł (nieco ponad pięć euro) „dla Conde”, natomiast Z Indii przysłali też pieniądze na „klauzulę ratunkową Umtiti”. Z Malezji Erik Ten Hag podarował nieco ponad trzy euro i zażądał sprzedaży Frenkie De Jong.

30 czerwca 2016 r. Olympique Lyonnais porozumiało się z FC Barcelona w sprawie sformalizowania transferu Samuela Umtiti o wartości 25 milionów euro. Francuski obrońca przybył, ponieważ był uważany za nową defensywną szczelinę w piłce nożnej Francuz po rozegraniu 170 meczów z Lyonem. Nawet po to, by go chronić, on…Kataloński zespół nałożył kontrakt z warunkiem 70 mln euro.

jednakże, Obrońca ma jeszcze kontrakt do czerwca 2026 roku, więc wypowiedzenie będzie miało ogromne koszty. W tym sensie kibice wiedzą, że ukochana przez nich drużyna przeżywa dość niestabilną sytuację ekonomiczną i dokładali się z własnej kieszeni, dopóki piłkarz nie opuścił hiszpańskiego klubu.

Umtiti

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.