Nagroda Przedsiębiorca Miesiąca po raz kolejny zwraca uwagę na cyfrowe talenty regionu

Murcja. Po raz kolejny startupy w regionie Murcji wyróżniają się dobrą pracą na polu cyfrowym. Oznacza to, że jeśli już w najnowszej edycji nagród wręczanych przedsiębiorcy w miesiącu prezentowanym przez Instytut Rozwoju (Info) wyróżniono inicjatywy oparte na technologii, trójka najlepszych zwycięzców w 2022 r. nie jest daleko w tyle iSztuczna inteligencja, automatyzacja procesów i nauka angielskiego online.

AI Imperium

Spółka AI Imperium, styczniowy zwycięzca, stosuje sztuczną inteligencję w sektorach energetyki i zdrowia oraz rozwija „business intelligence” dla firm. Jej głównym produktem jest jednostka prognozująca wiatr, która jest instalowana w infrastrukturze wiatrowej. Jest prowadzony przez Victora Campello i oferuje również system wczesnego wykrywania chorób serca u dorosłych.

Ten startup z siedzibą w Murcji zna innowacyjny ekosystem regionu Murcia, taki jak W zeszłym roku brał udział w Ceeim BetaBoostco jest punktem wyjścia, który pozwolił jej uzyskać to wyróżnienie pomimo zaledwie rocznej aktywności.

Innowacje w języku narodowym

Również z mniej niż 20-miesięcznym doświadczeniem Zwycięzca lutego, Innowacje w slangu. W szczególności ten start-up jest poświęcony automatyzacji ustrukturyzowanych i powtarzalnych procesów w małych i średnich firmach oraz firmach z sektora zdrowia. Projekt narodził się jako sposób na skrócenie czasu wprowadzania informacji do baz danych MŚP oraz firm z sektora zdrowia.

Według jego prezesa, Tomasz Escudero Wsparcie Slang Innovations dla pracy MŚP było kluczowym czynnikiem w zdobyciu tej nagrody, ponieważ ulepszanie procesów pozwala im być bardziej konkurencyjnymi i tworzy zdrowszy rynek. Podobnie chciał się wyróżniać w rozmowach z Plac Murcji Trajektoria w górę firmy, która pozwoliła jej w ciągu kilku miesięcy przejść z 4-osobowego zespołu do 17-osobowej załogi.

Oprócz świadomości regionalnej sceny przedsiębiorczości, Slang był już zaangażowany w powiązane programy, takie jak niedawne przedsięwzięcie Venture on the Road, które pozwoliło mu zaprezentować swój projekt trzem największym hiszpańskim funduszom inwestycyjnym. Podobnie Thomas podkreśla rolę organizacji biznesowych w wyjaśnianiu rozwoju swojej firmy: „Mieszkam w Polsce od 12 lat i mogę powiedzieć, że ekosystem przedsiębiorczości w regionie jest godny pozazdroszczenia. Istnieje duża konwergencja”.

Bezpłatne EOI

Wreszcie niezależna firma zajmująca się edukacją językową EOI ukoronowała marcowego mistrza swoim cyfrowym podejściem do zajęć z języka angielskiego opartych na neuronauce, poprzez grywalizację, wyzwania, spontaniczne rozmowy i spersonalizowane odpowiedzi.

Z Victorią Santa-Cruz na czele projektu, ten startup oferuje cyfrowe rozwiązanie z własną metodologią nauczania języka angielskiego, ekskluzywne materiały i Przygotuj się do oficjalnych egzaminów w zaledwie cztery miesiące.

Menedżer informacji Joaquin GomezNajważniejsze, że te startupy oferują konkurencyjne rozwiązania, z innowacyjnej perspektywydo wymagań społeczeństwa i które w krótkim okresie dotyczą naszych małych i średnich przedsiębiorstw, Coś, co bezpośrednio wpływa na konsolidację naszego ekosystemu przedsiębiorczości.”

Instytut Rozwoju przyznaje te nagrody cztery razy w roku i są one częścią Strategia C (i*EMP) 2022-2025 Ze wsparcia przedsiębiorców, które charakteryzuje nowo powstałe firmy, które wyróżniają się wartościami przywództwa, kreatywności i innowacyjności oraz oryginalności biznesowej.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *