Najbardziej brutalny rosyjski serial, który powinieneś oglądać na Netflix

Brakuje Ci maratonu serial rusas na Netflix, ona mówi Króla Szczepana.

Teraz w grze prawdopodobnie już to wiesz Netflix Ogromny katalog produkcje międzynarodowe Składa się z najlepszych północnych thrillerów, japońskich horrorów, brutalnych niemieckich opowieści i bardziej wciągających brytyjskich dramatów, niż można by się spodziewać. Są seriale i filmy z każdego zakątka świata i to ta zagraniczna selekcja dominuje w oglądaniu nagrań.

łubin Sprawił, że spojrzeliśmy na Francję, ciemny Zabrał nas do Niemiec i niewinny البري Pokaż, że Hiszpania wie, co robi (chociaż najczęściej oglądanym serialem, nie po angielsku, był meksykański Kto zabił Sarę?), a teraz nadszedł czas, aby przenieść się do krainy Romanowów i Kremla w rękach jakiejś historii pełnej intryg, tajemnic, a nawet odrobiny grozy.

W rzeczywistości jest ich niewiele Rosyjskie produkty w Netflix, ale to, co można znaleźć, jest naprawdę dobre, a do tego są różne perspektywy wspólnych tematów i rozgrywają się w odległej krainie, gdzie jest zimno, i ustawieniami, które odzwierciedlają architekturę czasów ZSRR A bariera językowa sprawia, że ​​całość jest bardziej tajemnicza, czasem mroczna i trochę przerażająca.

5 brutalnych rosyjskich seriali do obejrzenia na Netflix

nad jezioro

Ta seria horrorów nie była polecana mniej więcej przez mistrza horroru literackiego, Król Szczepan, który napisał na Twitterze, że jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć: “1. Jest zaraza. 2. Jest dużo śniegu i gradu (Rosja, głupie). 3. Wszyscy piją wódkę. 4. Trochę”. Uwaga spoilera: Mały chłopiec Dużo uprawia seks.

Autor ujawnił również trzy powody, dla których warto go obejrzeć: „1. To jak”Zachodnie spaghettiAle ze śniegiem i rosyjskimi zabójcami nękanymi przez zarazę. 2. Praca fotografa jest świetna. Niektóre rzeczy zostały sfilmowane odwrotnie. dlaczego? Nie wiem. 3. Chłopiec dużo uprawia seks.”

O czym on mówi? Jeśli opisz król Niewiele Ci to mówi, serial zaczyna się, kiedy Dziwny wirus rozprzestrzenia się w Moskwie, co skłania rząd do zamknięcia granicy i zabiera mężczyznę, którego rodzina (m.in. nowa żona, adoptowany syn i była żona z pierwszym dzieckiem), jedzie samochodem i próbuje uciec przed wariatami, którzy chcą wykorzystać sytuacji, chorzy, aby dotrzeć do swojego starego domu nad jeziorem w nadziei, że będą mogli tam bezpiecznie pozostać.

lepszy od nas

To była pierwsza oryginalna seria Netflix Wyprodukowany w Rosji i ma zabójcze androidy, pościgi i debaty na temat moralności.

mistrzostwo Paulina Andreeva, Kirill Karo i Alexander Ustyugovseria przenosi nas do wersji Moskwy w roku 2029, gdzie androidy są powszechne i są częścią codziennego życia ludzi, pomagają ludziom wykonywać zadania, niektórzy są robotnikami, a niektórzy obiektami seksualnymi, prawie wszystkie należą do firma Kronos.

Kłopoty zaczynają się, gdy robot o imieniu Arisa staje się własnością 4-letniej dziewczynki o skomplikowanym życiu rodzinnym, problem polega na tym, że Arisa jest bardziej niezależna niż reszta robotów, jest zamieszana w sprawę morderstwa i jest prześladowana. Dla firmy, którą stworzyłeś i chcesz przywrócić.

Sparta

Ta seria jest jedną z tych mrocznych tajemnic, które warto odkryć. Sparta nie jest produkcją oryginalną, Netflix Kupuje go i rozpoczyna tajemniczą śmierć, która prowadzi zgorzkniałego śledczego do odkrycia niebezpiecznej gry.

Serial przedstawia opłakującego policjanta, który musi zbadać śmierć 3 uczniów w podejrzanych okolicznościach, a jego śledztwo ujawnia, że ​​chociaż zgony wydają się przypadkowe, w rzeczywistości są związane z grą w wirtualnej rzeczywistości, w której uczestniczyli uczniowie. Test w ramach zajęć.

Ostatni Cezarowie

To więcej niż thriller, to mieszanka seriali i filmów dokumentalnych. Ostatni Cezarowie Oto historia rodziny Romanow I jak skończyli w tragedii w środku rewolucji rosyjskiej, ale brzmi to bardziej jak thriller, ponieważ przedstawia wydarzenia, które naznaczyły historię i które zwiększyły napięcie społeczne do punktu eksplozji.

Seria zawiera zdjęcia i elementy historyczne, a także dramatyczne przedstawienia, w których aktorzy wcielają się w role Mikołaja, Alessandry i ich dzieci, aby pokazać złożoność życia na dworze, wysoce manipulacyjną rolę Rasputina i momenty, w których ludzie zaczynali. Zbuntować się przeciwko monarchii.

szlam

Cóż, trochę tu oszukiwaliśmy. Ta seria nie jest rosyjska, właściwie jest polska, ale zignorujemy to, bo to plik Kryminał Zbyt tajemniczy.

Seria zabiera nas do Polska Od 1980 roku (z bardzo dobrą garderobą, która cofa nas w czasie), dwa ciała zostają znalezione w środku lasu i prowadzą do śledztwa z doświadczonym dziennikarzem i nowicjuszem, który szybko orientuje się, że coś jest dziwne.

Samobójstwa nastolatków, morderstwa prostytutek i tajemnicze zbrodnie wkraczają w czyn, pozostawiając dziennikarzy obsesję na punkcie uzyskiwania odpowiedzi bez względu na koszty. Nie jest to najlepsza seria w historii ani najbardziej rewolucyjna, ale tajemnica i dynamika między dwoma bohaterami uzależniają.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *