Najbardziej przerażający film, który pozwala zrozumieć, co wydarzyło się podczas Holokaustu; Fatalne wydarzenie w historii | Zwiastun filmu

W ostatnich tygodniach ludzie częściej zastanawiają się nad nowymi trendami lub tematami, które ich interesują, na przykład pewnymi rodzajami filmów lub seriali udostępnianych na Netflix.

W tym sensie ludzie zastanawiają się, co mogą oglądać na gigantycznym streamingu, Netflix, gdzie mogą znaleźć różnorodne filmy o różnych tematach i gatunkach.

Pamiętajmy, że bardzo często pojawiają się nowe opcje oglądania treści i korzystania z rozrywki strumieniowej; Dzieje się tak głównie od czasu, gdy pandemia Covid-19 dotarła do Meksyku 28 lutego 2020 r.

Co oglądać na Netflixie

Pomimo konkurencji, Netflix pozostaje jedną z najbardziej poszukiwanych platform na świecie, głównie dlatego, że jest zaangażowany w najlepsze produkcje w świecie filmów, od najnowszych po klasykę siódmej sztuki.

Ponadto po dotarciu koronawirusa do Meksyku ludzie spędzają więcej czasu w sieciach społecznościowych, ale także na platformach streamingowych, takich jak Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix czy Disney Plus.

W tym scenariuszu należy również pamiętać, że platforma streamingowa stale wprowadza nowe tytuły z różnych gatunków, aby zapewnić rozrywkę ludziom w każdym wieku.

Co nowego na platformie?

Tyle tytułów jest wprowadzanych do giganta streamingu, ale wiele innych tytułów łączy się również w obszerny katalog seriali, filmów i filmów dokumentalnych.

W grudniu do platformy dołączyło wiele produktów audiowizualnych, które są częścią premier dla młodszych i starszych.

Z tego powodu stworzyliśmy wybór filmów do obejrzenia w ten weekend lub czwartkowy wieczór w towarzystwie najbliższych; Ten film napełni Cię silnymi uczuciami.

Co to jest „Lista Schindlera”?

Jest to amerykański dramat Lista Schindlera, który miał swoją premierę w 1993 roku, ale jest teraz hostowany na platformie streamingowej Netflix, opartej na powieści „Arka Schindlera” australijskiego pisarza Thomasa Keneally’ego.

Ta produkcja została wyreżyserowana i współprodukowana przez Stevena Spielberga, na podstawie scenariusza Stevena Zailliana. Bohaterowie opowieści grali Liama ​​Neesona jako Schindlera i Ralpha Fiennesa jako oficera SS Amona Gotha i Bena Kingsleya jako żydowskiego księgowego Isaaca Sterna.

Lista Schindlera opowiada historię Oskara Schindlera, niemieckiego biznesmena, który w czasie II wojny światowej uratował ponad tysiąc polskich Żydów przed Holokaustem, zatrudniając ich do pracy w swoich fabrykach.

bolesna historia

Trzygodzinny film opowiada o surowej historii, która była kręcona w polskim Krakowie przez 72 dni. Sceny były kręcone w czerni i bieli, z nutą dokumentalnego tonu, który przeszedł do historii.

Różni specjaliści od siódmej sztuki uważali go za jeden z najlepszych filmów w historii kina, ponieważ udało mu się zebrać ponad 200 milionów dolarów na całym świecie, oprócz otrzymania siedmiu Oscarów, takich jak Najlepszy Film, Najlepszy Reżyser, Najlepsza Adaptacja Scenariusz i najlepsza ścieżka dźwiękowa.

Poniżej przedstawiamy zwiastun produkcji wspomnianego filmu hostowanego na Netflix, który został wybrany w 2004 roku przez Bibliotekę Kongresu Stanów Zjednoczonych do zachowania w National Film Registry:

Czytaj:

Najczęściej oglądany film akcji w Meksyku kosztował 90 milionów dolarów; Nieodpowiednie dla pacjentów z sercem | zwiastun filmu

Jest to obecnie najczęściej oglądany film NETFLIX w Meksyku; Narodzi się impotencja | zwiastun filmu

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *