Najbardziej znanym filmem do zapamiętania jest raper DMX

Najbardziej znanym filmem do zapamiętania jest raper DMX

Oprócz poświęcenia się muzyce, Earl Simmons zapuścił się także w świat kina i brał udział w wielu produkcjach, takich jak „Jamaican BobSled” i „Never Die Alone”.

Amerykański raper DMX, Z którym zabrano go do szpitala Ciężkie rokowanie po zawale sercaZmarł w piątek w wieku 50 lat, podały lokalne media.

Jego rodzina wydała oświadczenie, w którym wyraził żal z powodu tego, co się stało i domagał się prywatności. Earl był wojownikiem, który walczył do samego końca. Całym sercem kochał swoją rodzinę i cenił spędzony z nim czas. Muzyka Earl zainspirowała niezliczonych fanów na całym świecie Jego kultowe dziedzictwo pozostanie na zawsze. Doceniamy całą miłość i wsparcie w tym niesamowicie trudnym czasie ”- głosi oświadczenie.

Możesz być zainteresowany: Amerykański raper DMX umiera po hospitalizacji z powodu zawału serca

Świat poznał raperów dzięki tak wielkim sukcesom jak „X 'Chcę to Ya’, Z ponad 416 milionami wyświetleń na Spotify, mimo że jest to piosenka wydana w 2003 roku, Impreza (tutaj)„ Y „ Gdzie jest kaptur ”, Nieznany niektórym jednak, zapuścił się także w świat kina, brał udział w kilku filmach.

Brzuch (1998)

Brzuszek Jest to amerykański dramat w reżyserii reżysera muzycznego i wideo Hype Williams. Fabuła obraca się wokół dwóch młodych przestępców z Queens, z których jeden nosi jego imię Tommy „Banz” Brown, grany przez DMX i jego najlepszy przyjaciel. Wraz ze swoim gangiem zaczęli transportować heroinę z Queens do Nebraski, dopóki ktoś ich nie opuścił i nie zgłosił się na policję.

Wyjście z ran (2001)

Taśma jest reżyserowana przez Andrei Bartquiak I mistrzostwo Stephen Seagal s DMX. Film oparty jest na homonimie Johna Westermanna. Fabuła przedstawia historię policjanta o nazwisku Oren Boyd Kto powinien mieć oko na najbardziej niebezpieczne obszary w Detroit i mieć świadomość korupcji, jaka ma miejsce w policji w związku z narkotykami i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wymierzyć sprawiedliwość.

Możesz być zainteresowany: Ci, którzy chcą mojej śmierci, nowy film Angeliny Jolie

To był film nr 1 w kasie i raper DMX przyczynił się do powstania singla. 'Bez słońca’ Ze ścieżki dźwiękowej.

Grobowiec Narodzenia 2 (2003)

W tym filmie wyreżyserowanym przez Polaków Andrzej Bartkowiak, DMX encarna a Tony Fait, który szybko staje do konfrontacji z Sue, tajwańską agentką rządową graną przez Jet Li, po dokonaniu złożonego napadu na zbiór czarnych diamentów. Produkcja zajęła pierwsze miejsce w marcu 2003 roku, a ścieżka dźwiękowa zadebiutowała Top 10.

Możesz być zainteresowany: Potwierdzenie występu Tobeya Maguire’a w „Spider-Man 3: No Way Home”?

Oprócz tych filmów pojawił się także raper Nie umieraj sam, Marble City, liczba ofiar śmiertelnychOjciec kłamstw, Władcy ulicy y Last Hour.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *