Najlepsze niepublikowane filmy pojawią się w czerwcu w Movistar +

Czerwiec to Movistar + pełen świetnych kinowych nowości, które nie są rozpowszechniane w Hiszpanii, jak na przykład Modern Western kowboje Lub dwa z najlepiej odbieranych filmów na Sitges 2020: The Big Winner, Odciął to I uznany Psychologicznie Gorman, Jest jednym z pierwszych programów, które nie zostały opublikowane na platformie.

„Miss June”. Od środy 2

Premiera w Sundance 2020, aby zaimponować widzom, w tym dramacie występują Nicole Behari, Kendrick Sampson i nowicjusz Alexis Chickizi, opowiadających historię samotnej matki z przedmieścia Fort Worth w Teksasie, która nie korzysta ze stypendium uniwersyteckiego. Miss, a teraz życzy sobie, aby jej 15-letnia córka, niezadowolona z pomysłu, poszła w jej ślady w konkursie Miss June.

Gorman Psychic. Od poniedziałku 7

Był to jeden z filmów, który otrzymał najlepsze publiczne i krytyczne przyjęcie na Sitges Festival 2020 Psychologicznie GormanZabawna mieszanka science fiction, przerażenia obcych, humoru, przemocy i dużo krwi o dwóch braciach, którzy nieumyślnie wskrzeszają złowrogiego potwora pochowanego na podwórku każdego, kto chce zniszczyć wszechświat. Ale maluchy znalazły klejnot, który zmusza go do robienia swoich rzeczy.

Trochę grafiki komputerowej i wiele tradycyjnych wpływów z makijażem, modelkami i lalkami w tej komedii, hołd dla niskobudżetowych filmów, a nawet seriali młodzieżowych, takich jak Power Rangers.

POSSESSOR UNCUT. Od czwartku 10

Wielki Zwycięzca Sitges Film Festival 2020 po zdobyciu nagród dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera (Brandon Cronenberg), Odciął to To niepokojący i pełen przemocy film science fiction o elitarnej zabójczyni, która za pomocą techniki implantacji mózgu kontroluje ciała innych, aby wykonać swoją śmiercionośną czynność … dopóki nie zostanie uwięziona w umyśle grożącym jej wyeliminowaniem.

Valentina. Od środy 16

Ten dramat z popularną YouTube Thiessa Woinbackk, która zadebiutowała jako aktorka. Po raz pierwszy wyreżyserowany przez Casio Pereira dos Santosa, Valentina Opowiada historię 17-letniej transpłciowej dziewczyny, która wprowadza się do swojej matki, aby zacząć od nowa i uniknąć nękania przez napastującą społeczność.

„Bohater Auschwitz”. Od wtorku 22

Siedemdziesiąt pięć lat po wyzwoleniu obozu koncentracyjnego Auschwitz Paul Maciej Barczewski zadebiutował jako fabularny filmowiec tym dramatem, którego akcja toczy się w niesławnym nazistowskim obozie zagłady. Film opowiada prawdziwą historię Tadeusza Teddy’ego Pietrzykowskiego, genialnego boksera, który przyjechał do Auschwitz w ramach pierwszego masowego transferu więźniów. Jak mówi reżyser (wnuk ocalałego z Holokaustu), Pietrzykowski jest „symbolem nadziei na zwycięstwo nad nazistowskim terrorem”.

„Kowboje”. Od poniedziałku 28

Steve Zahn, Jillian Bell, Ann Dodd i Sacha Knight to bohaterowie znanego i nieznanego dramatu. Zachodni Modern miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym Tribeca 2020, zdobywając nagrody dla najlepszego scenariusza i najlepszego aktora. Film opowiada o Troyu, niespokojnym, ale o dobrych intencjach ojcu, który niedawno rozstał się ze swoją żoną Sally. Zdziwiony odmową Sally, która pozwoliła swojemu transpłciowemu synowi żyć jako chłopiec, Troy opowiada mu o tym na pustyni w Montanie. Śledzi ich policyjny detektyw, ale jej opinia na temat sprawy zmienia się, ponieważ wie więcej o rodzinie.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *