Najlepsze programy do obejrzenia w telewizji i na platformach 6 września

Najlepsze programy do obejrzenia w telewizji i na platformach 6 września

Podążając za trendem zapoczątkowanym kilka lat temu „Księgą dżungli” czy „Królem Lwem”, Disney dał ludzkie życie do mistrzów 'mała Syrenka’, Premiera filmu dzisiaj na platformie TV. Ponadto Disney+ prezentuje drugi sezon „I am Groot”, w którym Najsłynniejsza mała gałąź drzewa w galaktykach Przeżyj nowe przygody.

Movistar+ przedstawia nową wersję Informe Plus+ wraz z serią raportów na jej temat Reprezentacja Hiszpanii pod wodzą Javiera Clemente. Netflix proponuje nowy serial Infamy Jima Carreya Odkrywa, że ​​czuje się „jak Bóg”.

 1. 10.10. film
  Twoja matka

  litera kulista

Filmowa adaptacja powieści Arturo Péreza Riverte o tej samej nazwie, opowiadającej historię filmu Szukaj zatopionego statku w XVIII wieku. Cui, marynarz zmuszony do porzucenia zawodu w wyniku wypadku na morzu, spotyka Tanger w Barcelonie, Atrakcyjna i tajemnicza kobietaktóremu w ciężkiej walce z Nino Palermo, włoskim poszukiwaczem przygód, udało się zdobyć kartograficzny klejnot XVIII wieku: Atlas Morski Orrutii.

Ze swojej strony Horacio Quiscoros, Argentyńczyk z mroczną przeszłością, stosuje najszybszą taktykę, aby dostać to, czego szuka. Cui odkrył, że trzy Mamy wspólny cel: De Gloria, Statek, który zatonął trzy wieki temu u wybrzeży Kartageny, przewożący skarb związany z wypędzeniem jezuitów.

Zafascynowana Tangerem Cui zostaje jej akompaniatorką i podąża za nią od Kadyksu do Kartageny na pokładzie Buenaventuryszkuner „Pilota”, wierny przyjaciel Coya, który również postanawia wziąć udział w poszukiwaniu skarbów.

 1. Premiera serialu o 8:00
  Netflixa

  Wstyd

Po kilkuletnim pobycie w Wielkiej Brytanii Młody Rom Ma na imię Geeta i jej rodzina wraca do domu Rodzima Polska. Tam Geeta próbuje się odnaleźć, Znajdź swoją pasję Prowadzi życie 17-letniej dziewczyny.

ale kiedy zakochać siętrzeba umieć się pogodzić nowoczesny świat Dorastanie i narzucone zasady rodzinne tradycje.

 1. pierwszy występ. film
  Disney+

  mała Syrenka

Opowiedz historię o Ariel, najmłodsza córka króla Trytona A także najbardziej zbuntowani. Jego największym pragnieniem jest zobaczyć świat za morzem, a zwiedzając powierzchnię, Zakochuje się w przystojnym księciu Eryku.

Podczas gdy syreny i nie wolno im mieć do czynienia z ludźmi, Ariel chce podążać za głosem serca. Więc zawiera umowę Zła wiedźma morska, UrsulaDając Ci szansę doświadczenia życia na Ziemi, ale w zamian Ryzykuje życie swoje i koronę ojca.

 1. 20:00. raporty
  Movistar Plus+

  Raport Plusa. Hiszpania Klemens

Informe Plus+ powraca z kolejnym sezonem, a tym samym premierą serialu Raporty poświęcone hiszpańskiej drużynie piłkarskiej Prowadzony przez Javiera Clemente Lata dziewięćdziesiąte.

Movistar Plus+ po raz kolejny powraca do istotnego rozdziału z Nasza współczesna historia piłki nożnej I ostatecznie dla ówczesnego społeczeństwa.

Trzy rozdziały poświęcone burzliwemu okresowi, pełnemu dobrych wyników i rozczarowań. Sześć lat to pokolenie niezapomnianych piłkarzy Takich jak Andoni Zubizarreta, „Beto” Abelardo, Josep Guardiola, Miguel Angel Nadal, Luis Enrique, Santiago Canizares, Rafael Alcorta, Jose Luis Perez Caminero, Julio Salinas, Guillermo Amor, Sergi Barjuan czy Jose Emilio Amafisca… oprócz których sam Javier chciał Klemensa recenzja Wyłącznie dla kamer Movistar Plus+ Decydujący moment dla narodowej piłki nożnej.

 1. pierwszy występ. seria
  Disney+

  Starzeję się. T2

the niegrzeczna gałązka; Wraca do swoich starych zwyczajów w drugim sezonie Jestem Groot.

przy tej okazji, Mały Groot Oddany eksploracji wszechświata i poza nim na pokładach statków Strażników, stając z nimi twarzą w twarz – lub twarzą w twarz – Nowe i wspaniałe obiekty i miejsca

 1. 22:41 Film
  Wszechświat

  Jak Bóg

Po tym jak miał najgorszy dzień w swoim życiu Reporter telewizyjny Bruce Nolan przeciwstawia się Bogu Karci go za to, jak źle zarządzał światem.

Bóg przyjmuje to wyzwanie Daje mu całą swoją moc I namawiaj go, żeby radził sobie lepiej od niego.

 1. dostępny. film dokumentalny
  Movistar+

  Elżbieta II: życie w obrazach

Rok po śmierci Elżbiety II (8 września) Movistar Plus+ wypuszcza to Dwuodcinkowy dokument który rekonstruuje swoje życie na podstawie rzadkich i niepublikowanych zdjęć z prestiżowego archiwum Getty Images.

Za pomocą tych obrazów „Izabela II: Życie w obrazach” rekonstruuje niezwykłość droga kobiety że musiała pogodzić życie osobiste z obowiązkami królowej.

Ta produkcja ma Zeznania dużej grupy ekspertów z zakresu brytyjskich spraw majątkowych A także osobisty przyjaciel zmarłego króla.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *