Najlepsze rekomendacje dla pierwszej serii w tym tygodniu na platformach transmisyjnych

To tylko niektóre z rekomendacji pierwszych seriali z ostatnich dni, a także innych klasycznych seriali, które zostały połączone z telewizji na platformy pływ Po kilku latach.

Netflix

PRZYNĘTA NA KLIKNIĘCIA

Przynęta na klikanie.

Netflix


Przeczytaj także

Xavier Magraner

Clickbait pojawia się w środę, 25 sierpnia na Netflix

Sezon 1: Thriller akcji bada impulsy tworzone przez sieci społecznościowe, które mogą być niezwykle niebezpieczne i niekontrolowane oraz mogą wprowadzać zamieszanie między światem wirtualnym a światem rzeczywistym. Osiem różnych perspektyw dostarcza wskazówek na temat osoby odpowiedzialnej za brutalne przestępstwo napędzane przez sieci społecznościowe. Stworzony przez Tony’ego Ayresa i Christiana White’a.

HBO

„Nowy Jork, legendarne epicentrum wydarzeń z 11 września i pandemii”

Serial dokumentalny. HBO Hiszpania wydany Nowy Jork, epicentrum wydarzeń 11 września i epidemii, ambitna produkcja reżysera Spike’a Lee (zdjęcie), która przedstawia siłę i odporność wielu nowojorczyków od ataków z 11 września 2001 r. po nową rzeczywistość pandemii COVID.

Apple TV +

‘Widzę’

'Widzę'

‘Widzę’.

+ Apple TV


Przeczytaj także

Barcelona Od redakcji

Ten obraz opublikowany przez Apple TV Plus pokazuje Jasona Momoa w scenie z

Sezon 2: Dramat rozgrywający się w dystopijnej przyszłości, w której ludzie stracili jeden ze swoich najważniejszych zmysłów: wzrok. W tym drugim sezonie ponownie zobaczymy Papę Vossa, który próbuje ponownie zjednoczyć całą swoją rodzinę i chronić ją przed zbliżającą się wojną, która nawiedza ich miejsca zamieszkania. W rolach głównych Jason Momoa i Dave Bautista.

Netflix

‘Otwórz oczy’

'Otwórz oczy'

‘Otwórz oczy’.

Netflix

Seria młodzieżowa. Po wypadku młoda kobieta z amnezją próbuje odzyskać pamięć w szpitalu psychiatrycznym, ale wkrótce zaczyna podejrzewać niekonwencjonalne leczenie, dziwne rzeczy i powody jej uwięzienia. Ten polski 6-odcinkowy serial oparty jest na powieści Katarzyny Periniki Mizchuk.

Netflix

„Opactwo Duntonów”

Opactwo Downton - serial telewizyjny

Opactwo Downton – serial telewizyjny

osoby trzecie


Przeczytaj także

Berry Sola GameGorączka

Zdjęcie z filmu Opactwo Downton.

5 sezonów. Klasyczny film o doświadczeniach rodziny Crowley powraca na Netflix. Akcja rozgrywa się w 1912 roku, w rezydencji na angielskiej wsi, od I wojny światowej do lat 20. XX wieku. Opowiada historię złożonego społeczeństwa, w którym żyła arystokracja i jej słudzy, snując plany i marząc o nich.

Amazon Prime Video

Fernando

Fernando Alonso, kierowca alpejski

Pilot Fernando Alonso.

XPB / James Moy Photography Ltd

Sezon drugi: W drugim sezonie, którego premiera odbyła się w zeszłym tygodniu, kamery towarzyszyły hiszpańskiemu pilotowi Fernando Alonso w jego domu w Szwajcarii oraz w różnych miejscach o wysokiej konkurencji. Seria przedstawia ekskluzywne zdjęcia i konsekwencje jego wypadku rowerowego w ramach przygotowań do powrotu do Formuły 1.

Netflix

„Po rzezi: Nikt nie umiera w Skarnie”

„Po rzezi: Nikt nie umiera w Skarnie”

Netflix

Sezon pierwszy: Martwa kobieta nagle budzi się z nienasyconą krwiożerczą, bardzo dobrym czasem dla zbankrutowanego domu pogrzebowego jej rodziny. Będziesz musiał zdecydować, czy chcesz poświęcić życie innych ludzi dla własnego przetrwania, co jak na ironię idzie w parze ze wspieraniem rodzinnego biznesu.

Disney +

Właśnie zabity w budynku

„Tylko rzeź w budynku”

Disney +

Sezon 1. Morderstwo to tajemniczy serial komediowy, w którym występują Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. Trzech nieznajomych, których podziela jego pasja do zbrodni, nagle zostaje uwikłanych w rzeczywiste morderstwo. Kiedy śmierć następuje w budynku, w którym mieszkają w Nowym Jorku, zdają sobie sprawę, że mogą mieszkać ze sprawcą.

Netflix

‘dyrektor’

'dyrektor'

‘dyrektor’.

Netflix


Przeczytaj także

Berry Sola GameGorączka

Sandra Oh i Holland Taylor, dwie telewizyjne weteranki.

Sezon 1: Sandra Oh prowadzi obsadę w tym nowym serialu, którego akcja toczy się na Wydziale Anglistyki prestiżowej Akademii Pembroke University. Champion będzie pierwszą kobietą w historii centrum na tym stanowisku i jedną z nielicznych pracowników uniwersyteckich, którzy nie są ani mężczyznami, ani białymi, ani mieszkańcami Zachodu.

Netflix

„Król chłopców: Powrót króla”

Król chłopców: Powrót króla.

Netflix

Sezon 1: Trzy lata po premierze King of Boys, długo oczekiwana kontynuacja jednego z najbardziej dochodowych filmów Nollywood wszechczasów pojawi się na Netflix, tym razem jako siedmiodcinkowa seria. Będzie kontynuowane triumfalnym powrotem Enioli po pięciu latach wygnania, powracając do sceny wstrząsającej klatkami jej wrogów.

Netflix

‘Jazda na czas’

'Jazda na czas'

‘Jazda na czas’

Netflix

Sezon trzeci: Ten odkrywczy serial dokumentalny przedstawia największy japoński boysband, stworzony przez najsłynniejszą agencję talentów w kraju: Johnny’s. W trzecim sezonie Snow Man, popularna podgrupa agencji, przygotowuje się do wystawienia popularnego spektaklu teatralnego w stylu kabuki.

Film

„Wewnątrz numer 9”

„Wewnątrz numer 9”

Film

Sezon 6: Nowa odsłona kultowej serii Steve’a Pembertona i Reese Shersmith, w której opowiadane są różne historie i są zawsze umieszczane w miejscu oznaczonym numerem 9, albo pokój, albo piętro hotelu o tym numerze, dom lub mieszkanie. Derek Jacobi i Adrien Dubar pojawiają się jako goście.

HBO

Co robimy w cieniu?

Co robimy w cieniu?

Co robimy w cieniu?

HBO

trzeci sezon. Komedia inspirowana filmem o tym samym tytule z 2014 roku autorstwa Jemaine Clementa i Taiki Waititi, opowiadająca o grupie stuletnich wampirów, którzy dzielą mieszkanie na State Island z Guillermo, ludzkim sługą jednego z nich, którego los się spełnił. W tym odcinku bohaterowie zmierzą się z pierwotnym wampirem, z którego wszyscy wywodzą się

Netflix

„Uwięziony”

„Uwięziony”

„Złapany”.

Netflix

Dwa sezony. Prom przewożący 300 pasażerów z Danii zostaje zacumowany w porcie małego islandzkiego miasteczka, gdy uderza burza śnieżna. Statek nie może opuścić portu, dopóki burza nie minie. W wodzie pojawia się oszpecony trup. Miejscowy komendant policji zdaje sobie sprawę, że zabójca wylądował w swojej wiosce.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *