Najnowsze pokazy Europejskiego Festiwalu Filmowego w Manizales

kraj | manewry

Portugalia dostała swoją próbkę podczas 27. edycji Europejski Festiwal Filmowy Z we śnie, film wyreżyserowany przez Patricię Sequeirę, opowiadający historię miłosną między duńską pisarką Snow Abecasis a byłym premierem Portugalii Francisco de Sa Carneiro.

Przez 94 minuty 54 widzów, którzy przyszli ją zobaczyć, było w teatrze Los Fundadores w Portugalii w latach 80., gdzie myśl była wciąż zbyt konserwatywna i stara, by to nazwać, ponieważ bohaterowie filmu walczyli z przeciwnościami losu, aby móc przeżyć swój romans, ponieważ oboje był oddany innym, więc jego miłość nie była dobrze postrzegana przez społeczeństwo

W samym środku tego wszystkiego bohaterowie gry postanowili przeżyć swoją miłość i zginąć w katastrofie lotniczej znanej jako tragedia Camaratti.

Ta produkcja 2019 jest częścią 28 filmów Eurocine, które jutro zakończą się dokumentem Ademtocht, de vele gefechten Van Maite Hontelé (Respiro-lasballenas de Maite Hontelé), który można oglądać od 10:00 rano.

Umów się już dziś

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, a karty do głosowania są dostarczane pół godziny z każdej pracy.

10 rano

Biała karta/ 2015 / Polska

Dramat / Kolor / 106 min

Reżyseria: Jacek Lusiński

16:00

mój koniec. twój początek / 2019 / Niemcy

Dramat / Kolor / 111 min

Kierunek: Mariko Minoguchi

19:00

dama ze stali / 2020 / Finlandia

Komedia / Kolor / 92 minuty

Kierunek: Pamela Tola

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *