Najnowsze wiadomości o wirusie koronowym i szczepieniach na żywo | EMA nie uważa trzeciej dawki szczepionki za pilną dla populacji ogólnej | Społeczność

Najnowsze wiadomości o wirusie koronowym i szczepieniach na żywo |  EMA nie uważa trzeciej dawki szczepionki za pilną dla populacji ogólnej |  Społeczność

Uwaga dla czytelników: EL PAÍS podaje do publicznej wiadomości podstawowe informacje na temat koronawirusa w czasie kryzysu. Jeśli chcesz wesprzeć naszą prasę, Zapisz się tutaj.

Europejska Agencja Leków (EMA) nie uważa za „pilne” podania trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19 ogólnej populacji, podała agencja w oświadczeniu z czwartku, wspierając również dodatkowe wstrzyknięcie środka immunosupresyjnego. Szef rządu Pedro Sánchez odwiedził Centralny Wydział Szczepień w Guadalajarze. W tym mieście pod koniec grudnia rozpoczęła się ogólnopolska kampania szczepień przeciwko COVID-19. „Sukces tej szczepionki to lekcja z najlepszych uczuć patriotycznych” – powiedział. Amerykańska firma Moderna i jej japoński partner Takeda oświadczyli we wspólnym oświadczeniu rozesłanym w środę, że „nie ma dowodów” na możliwy związek między obiema stronami. zanieczyszczenie dróg Szczepienia i śmierć obywateli Japonii. Kilka partii szczepionki, w sumie ponad półtora miliona dawek, wyprodukowanych w Hiszpanii, zostało wycofanych w zeszłym tygodniu w Japonii w wyniku odkrycia niektórych fiolek skażonych cząstkami stałymi. Stal nierdzewna. Dwie osoby zmarły po otrzymaniu dawek odzyskanych wlewów.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *