Najważniejsze filmy do obejrzenia dzisiaj w serwisie Netflix Hiszpania

Pierwszy film w historii został pokazany 28 grudnia 1895 roku w Paryżu, historycznym wydarzeniu, którego świadkami było 35 osób i które wyreżyserowali bracia Lumiere. W nowym tysiącleciu, daleko od tamtych czasów, Sposób, w jaki tworzy się i ogląda filmy, całkowicie się zmienił, a dowodem na to jest Netflix.

Dla porównania, teraz nie trzeba iść na plac ani do kina Ciesz się filmamiPonieważ wraz z postępem technologii i pojawieniem się platform streamingowych pojawiło się wiele korzyści, które uzyskali miłośnicy filmów, Podobnie jak fakt, że masz pod ręką różnorodne utwory i gatunki za jednym kliknięciem I nie musisz się zastanawiać, jak pobrać film z Facebooka.

Obecnie dostępnych jest nie tylko 500 jednominutowych filmów, jak w tamtych czasach, ale Netflix i jego konkurenci Kompleksowy katalog produktów, więc dylematem jest teraz, które tytuły obejrzeć.

Jednak w tej fali nowości pojawiają się filmy, które zdołały się wyróżnić i zadomowić w gustach widzów. Potem cię zostawiamy Najbardziej popularna lista Z netflix hiszpania.

1. zemsta teraz

Popularna Drea chce zemścić się na swoim chłopaku za ujawnienie jej sekstaśmy, a przeniesiona uczennica Eleanor nawiedza plotka. Po nieoczekiwanym spotkaniu oboje postanawiają pomóc sobie nawzajem, aby zemścić się na swoich prześladowcach.

dwa. byłem sławny

Vince, zdesperowana była gwiazda popu, która marzy o powrocie. Improwizowane jam session z młodym perkusistą z autyzmem wywołuje niespodziewaną przyjaźń między dwoma niezrozumianymi muzykami.

3. czarne lustro

Black Mirror to brytyjski serial telewizyjny stworzony przez Charliego Brookera, który pokazuje ciemną stronę życia i technologii. Seria jest produkowana przez firmę Zeppotron dla firmy Endemol. Jeśli chodzi o treść i strukturę serialu, Brooker zauważył, że „każdy odcinek ma inny ton, inną scenerię, a nawet inną rzeczywistość, ale wszystko zależy od tego, jak żyjemy teraz – i jacy możemy być”. 10 minut, jeśli jesteśmy niezdarni”.

cztery. Szkoła katolicka

W dzielnicy mieszkalnej Rzymu znajduje się znana szkoła katolicka, w której kształcą się dzieci z wyższej klasy średniej. Rodziny czują, że w takim środowisku ich dzieci będą mogły dorastać chronione przed zgiełkiem społeczeństwa, a rygorystyczna edukacja otworzy drzwi do świetlanej przyszłości. W nocy z 29 na 30 września 1975 r. ten zamek o nienagannych wartościach zawalił się pod ciężarem jednej z najokropniejszych zbrodni tamtych czasów: masakry w Cercio.

5. bez limitów

Czynnik DGSE jest diagnozowany jako śmiertelna choroba. Ale daleki od zwolnienia, służby wywiadowcze kontaktują się z nim, proponując mu umowę: eksperymentalne leczenie w zamian za przydział zadań. Libérati przyjmuje ofertę tej tajemniczej tajnej organizacji rządowej o nazwie Hydra. Ponadto w ten sposób będzie mógł zbliżyć się do swojej córki Loli, temperamentnej 15-letniej nastolatki, swojej byłej żony Alexandry oraz swojej siostry Juliet, policjantki z wydziału zabójstw.

6. Przeszedł stąd

Artysta graffiti, który atakuje domy elity, odkrywa pokręconą tajemnicę w ukrytej piwnicy i wyzwala wydarzenia, które zagrażają tym, których kocha.

7. Jak wytresować smoka 3

To, co zaczęło się jako nieoczekiwana przyjaźń między młodym wikingiem a przerażającym smokiem, Nocną Furią, przekształciło się w epicką trylogię, która przecięła ich życie. W tej nowej wersji Czkawka i Szczerbatek w końcu odkryją swój prawdziwy los: na przykład rządy Isli Memy z Astrid; dla drugiego być przywódcą własnej rasy. Ale po drodze muszą przetestować więzi, które ich łączą, stawiając czoła największemu zagrożeniu, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia… i pojawieniu się kobiecej Nocnej Furii.

8. szeroki szczyt

Maciej Berbeka po raz pierwszy wszedł na Broad Peak zimą w 1988 roku, unikając o cal śmierci. Andre Zawada, lider kampanii, deklaruje wielki sukces. Gdy tylko wrócili do Polski, okazało się, że Maciej „sam” dotarł na szczyt Roki, który jest o dwadzieścia trzy metry wyższy od faktycznego szczytu.

9. Olejek różany

Aby przywrócić zmysł węchu i emocje kochankowi, inspektor łączy siły z perfumiarzem, który wykorzystuje zabójcze metody, aby stworzyć idealny zapach.

10. Reprezentacja: Cień Pieniądze

Agent Interpolu Louis Salinger (Clive Owen) i agentka hrabstwa Manhattan Eleanor Whitman (Naomi Watts) są zdeterminowani, aby pozwać jeden z najpotężniejszych banków na świecie, którego zbrodnie obejmują pranie brudnych pieniędzy, przemyt broni i nękanie klasy politycznej. Dochodzenia prowadzą ich z Nowego Jorku do Stambułu przez Berlin i Mediolan. Im więcej osiągają, tym bardziej ich życie jest zagrożone.

* Niektóre tytuły mogą się powtarzać w kolejności, ponieważ są to różne odcinki lub sezony i mogą nie zawierać opisu, ponieważ platforma go nie udostępnia.

Więcej seriali i filmów polecamy w Co mogę obejrzeć.

Netflix w wojnie strumieniowej

Ze względu na swoje seriale i filmy Netflix stał się królem streamingu. (EFE / Sedat Suna)

Netflix stał się w ostatnich latach najważniejszą platformą streamingową Jego sukces skłonił większość firm rozrywkowych do promowania własnych platform, takich jak między innymi Disney+ i HBO.

w każdym razie Zaczęło się jako firma, która świadczyła usługi wypożyczania płyt DVD za pośrednictwem poczty, w 2011 roku, kiedy firma rozpoczęła działalność poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, oferując swój katalog za pośrednictwem transmisji na żywo w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Rok później dotrze też do niektórych krajów europejskich, a później do Azji.

W 2011 roku firma rozpoczęła produkcję własnych treści, które rozpoczęły się od udanej serii papierowy domco skłoniło ją do założenia własnego studia w 2016 roku. Do 2018 roku będzie ono określane jako globalna sieć telewizji online.

Wcześniej, 16 stycznia 2014 roku, nadszedł jeden z największych momentów Netflixa: Być nominowanym do Oscara po raz pierwszy w swojej historii Z dokumentem Kwadrat.

Jej katalog obejmuje filmy nagrodzone Oscarami, wielokrotnie nagradzane i wirusowe seriale, takie jak gra w kalmaryczyli ważne produkty w języku hiszpańskim, takie jak Kradzież pieniędzy s elita.

Według najnowszych informacji opublikowanych przez tę samą firmę, liczby chwały zostały ogłoszone podczas epidemii W pierwszym kwartale 2022 r. straciła 200 tys. abonentów, co jest najsilniejszym ciosem, jaki firma otrzymała od dekady. Niektóre z przyczyn tej awarii to udostępnianie haseł i zwiększona konkurencja.

To jednak nie wszystko, ponieważ nadawca spodziewa się stracić dwa miliony kont w drugim kwartale 2022 roku, więc ten rok ma być najgorszy w swojej historii.

pływ"
Najwięksi nadawcy walczą o miano numer jeden. (Ilustracja: Annaleigh Tapia)

Jak zrobić Netflix lub Teleparty?

Impreza Netflixznany również jako TelepartyStała się jedną z najpopularniejszych aplikacji, która dała platformie streamingowej dodatkową zaletę, pozwalając użytkownikom to zrobić Oglądaj te same treści w tym samym czasie z przyjaciółmi, partnerem lub rodziną, nawet jeśli nie znajdują się w tej samej przestrzeni.

Stworzone jako rozszerzenie Google, narzędzie to łączy w sobie możliwość jednoczesnego przesyłania strumieniowego z puszką wiadomości tekstowe Gdzie uczestnicy mogą dzielić się swoimi pomysłami w czasie rzeczywistym.

Chociaż to narzędzie nie zostało opracowane jako takie przez Netflix, wystarczy Przejdź do strony Teleparty A Zainstaluj rozszerzenie Google Chrome. Po zainstalowaniu musisz otworzyć konto, zagrać w to, co chcesz zobaczyć i kliknąć ikonę Netflix Party (NP), która zmieni kolor na czerwony, a następnie dać opcję „Start Party”, która zapewni link, który można udostępnić innym ludzi do przyłączenia się.

Czytaj:

Więcej wiadomości

zabawa

Więcej o Netflixie

Więcej o transmisji

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *