Naprawiono wznoszące się światło w dziesięć minut

Ci z Podemos powiedzieli, że jak dotrą do rządu, to w 10 minut ustalą cenę prądu

Wydawało mi się niepokojące, że zaskoczył mnie cytat z
Burmistrz Lyonu jako źródło mocy. Mówię to wątkowi, że jest bardziej zaniepokojony wysokim natężeniem prądu niż awarią. I ja. I Ty. A dla wszystkich Greków, którzy nie pobierają opłat za prąd, jednym jest واحد
Spędził większość swojego życia politycznego ostrzegając przed błędną polityką energetyczną – Jak te z PP z górnictwem, teraz robię plany, teraz je usuwam – lub błędnie – jak układ PSOE z tempsami -. Tak więc Herados i h byli tymi, którzy nie chcieli widzieć dowodów na wysokie koszty energii elektrycznej, które, nawiasem mówiąc, zaszkodziły gospodarce i zatrudnieniu w Lyonie wraz z wyłączeniem trójki termicznej na naszym terenie.

Jeden z nich był rozczarowany, gdy zapytano go o długofalową wizję równowagi – w Hiszpanii zawsze niezrównoważonego – miksu energetycznego i stwierdził, że lewica, o której mówiono, że jest zbyt unionistyczna, powinna głosować za propozycją wprowadzenia prawa, które osłoni ciepło. Szczęśliwa dekarbonizacja energii Sancheza była samobójcza i poszła dalej, szybciej i mniej opiekuńczo niż plan Komisji Europejskiej.
Pamiętaj, że horyzont 2030 jest ustawiony na usuwanie ciepła, data, w której oczekuje się, że nie zostanie spełniony. Z drugiej strony dlatego, że niektórzy, jak np. Niemcy, uzyskali tymczasowe moratorium do 2038 r. i zainaugurowali najnowszą technologię cieplną w ciągu następnych kilkudziesięciu lat.
i innych, ponieważ lekkomyślni zwolennicy niesprawiedliwej transformacji, tacy jak hiszpański rząd socjalistyczny, przesunęli zamknięcie z 2030 na 2020.Wyprzedaż osłów w Lyonie, za którą Unia Europejska wynagrodziłaby nas dodatkowymi pieniędzmi. Kiedy przybyli aktorzy, poznaliśmy Oddział Ogonów. Ponieważ wiadomości dnia dotyczą poprzedniego dnia, możesz udać się do biblioteki prasowej tego medium i sprawdzić rozkład: Hiszpania ma 4,1% funduszy z 376 milionami netto, ósme; Porównaj to najpierw z Polską z 7500 mln euro, 26% więcej.
Wiceprezydent również negocjował niesprawiedliwą sprawę przejściową, który trwa pomimo zniszczeń, jakie Sanchez wyrządził swojemu rządowi, flava, hej. Pieniądze, które w Leonie i Asturii spadłyby jako mana, znalazłyby się na Mazowszu lub Śląsku.
Bez czekania do 2030 i bez premii, bez bezpośredniego zatrudnienia w tymczasowych ani pośrednio w Compostilla, Anllares i La Robla. Oczywiście nie widziałem zwykłych ruchów związkowych, które nadawały tyle koloru katastrofie pomocy górniczej PP; W razie potrzeby lewicowe bractwo bardzo łagodzi napięcie. Faktem jest, że tutaj, bez elektrowni i urządzeń pomocniczych, płacimy za prąd za złoto z Popayan i Antioquia, które przyjechało do Austrii.

Biblioteka gazet jest w nieładzie.
Znalazłem się w Leonoticias w listopadzie 2017, prosząc PSOE o utrzymanie otwartego ciepła الحرارة. Nic dziwnego, że masz mnie dość i politykę. Aby krzyczeć na pustyni, wolę prosić moje dzieci, aby wkrótce wróciły, że to ma drogę powrotną i że światło …

W PSOE powiedzieli mi, że jeśli usunie się węgiel, jeśli zostaną zebrane na zielono, jeśli tylko dinozaury będą korzystały z paliw kopalnych, a odnawialne źródła energii to jauja. W Podemos dużo więcej. Obecny wiceprezes rządu Hiszpanii, tak, drżę, kiedy to piszę, bardzo jasno o tym mówiłem. Daj spokój, myślę, że jest bliską i przyjazną osobą i jeszcze nie zapłacił za to do tego stopnia, że ​​zszedł na dół, aby podzielić się powietrzem, którym oddycha z innymi ludźmi,
Jak minister Garzon, który mówi o sobie, że jest aroganckim ekonomistą, który myśli, że jest ostatnim Mohikaninem, a resztę ludzkości uważa za Lepidoptera; Oczywiście nie są ekonomiczne.
Ci z Podemos powiedzieli, że kiedy przyjdą do rządu za dziesięć minut – posłuchajcie, że precyzja nie została narzucona: ani dziewięć, ani jedenaście, za dziesięć minut – ustalą cenę elektryczności. To był czas, jaki zajęłoby systemowi marginalnemu naliczenie ceny złota w porównaniu z tym, co jest zrobione z mosiądzu, oraz ceny drogiej energii odnawialnej w porównaniu z tanią energią jądrową. Kilka razy minęło dziesięć minut, a to, co było tak oczywiste w opozycji, wydaje się bardziej skomplikowane w rządzie. Pewnego dnia zamierzali zmienić taryfę za prąd i naprawić emerytury i widać, jak to robimy.

Gdzie nie ma możliwości przechowywania energii elektrycznej na wolności,
Podaż i popyt muszą być dopasowywane kilka razy dziennie na rynku iberyjskim, który kontynuuje marginalną obsesję na punkcie pobierania od nas przystawki i chleba w cenie dania głównego. Już zdasz sobie sprawę, że to samo nie zawsze jest zużywane, więc konieczne jest posiadanie przez cały czas energii podstawowej lub zapasowej i doprowadzanie innych do szczytowego zapotrzebowania. A na tej planecie, od La Cepeda do Sewastopola, panuje krwawy trend, w którym nie ma słońca dla ogrodów słonecznych, wiatru dla farm wiatrowych, deszczu dla elektrowni wodnych. I słychać pisk, gdy ciepło jest obciążone, w końcu tańsze niż inne źródła mieszanki, o czym wiedziała każda tykwa z kopalni w Lyonie:
Nie musisz być ekonomistą na Harvardzie jak minister GarzonCo nie idzie w parze z utratą zużycia energii elektrycznej przez gospodarstwa domowe. Cykle kombinowane nie obywają się bez więcej, a cykl nuklearny jest reakcją i niebezpieczną rzeczą między Czarnobylem a Fukushimą.

Powiedziałem w 2017 r., że odprowadzenie ciepła spowoduje wzrost rachunku za energię elektryczną dla konsumenta końcowego o 9%. Byłem tak niski, jak się spodziewałem, że trzecie ciasto z samego rana mnie tuczyło. Jeśli ty lub ja jesteśmy prywatnymi konsumentami, nadal musimy powstrzymać wzrost światła, wyłączając więcej światła na korytarzu. Ale jeśli którakolwiek z branż elektrycznych w Lyonie,
Ten wzrost oznacza wyjście z konsolidowanych kosztów strukturalnych, aby wzrost energii elektrycznej zjadł marżę i wyszedł na ulicę, ponieważ rynek będzie odpowiedzialny za to, aby międzynarodowe firmy dyżurne przeszły z
Viydangos, Z
Ponferrada Lub z Lyonu na tańszy koszt stały. Zobaczymy, ile miejsc pracy zostało z tego powodu utraconych.
I że wzrost światła jest ustalony w ciągu dziesięciu minut.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *