narysuj kluby | Dźwięk Almerii

Luis del Val

07:00 • 29 października. 2021

Moja wiedza ekonomiczna jest tak podstawowa, jak znajomość czterosuwowego silnika spalinowego. Dokonuję jednak rozróżnienia, że ​​inflacja 2% jest znacznie lepsza niż 5%, które stosuje się w Europie. I również Zdaję sobie sprawę, że jeśli inflacja wzrośnie do 5%, obniżyli mi pensję dokładnie o 5%. Inflacja nie jest czymś, co przytrafia się innym, ale sprawia, że ​​wszyscy jesteśmy biedniejsi lub mniej zamożni, w zależności od okoliczności.

Niemieccy ekonomiści obwiniają inflację za nadmierne wyniki na litość – ich zdaniem – Europejski Bank Centralny, który nie tylko zostawił pieniądze w konkurencyjnym tempie, ale jest gotowy rozdysponować miliardy w różnych krajach, Łącznie z Hiszpanią. Na razie Niemcy milczą, ale chcą złożyć skargę, aby te pieniądze lub ich część nie wpłynęły w całości. Innymi słowy, kwota 140 000 milionów euro, którą Pedro I często nazywa w swoich przemówieniach, może zostać zmniejszona. Albo te 70 000 milionów, które mówią, że nam dadzą, jakbyśmy wygrali na loterii, albo te 70 000 milionów, które następny rząd powinien spłacić, bo Pedro nie ma odwagi ciąć wydatków i przestać kłamać na temat niepraktycznych budżetów.

Oprócz skargi zaproponowanej przez Niemców musimy dodać podejrzany pogląd krajów skandynawskich, któreLubią przyjeżdżać do Hiszpanii, żeby się opalać, ale nie lubią, gdy zabieramy to kosztem pożyczek i prezentów. W tych warunkach brakowało jedynie zniesienia reformy pracy, która zresztą została przeprowadzona na polecenie i prośbę Unii Europejskiej. Myślę, że związki naprawdę mogą zacząć demonstrować przeciwko Unii Europejskiej, ale myślę, że Yolanda Diaz przeżywa ciężkie chwile, Chyba że lubimy Polskę i nawet Polskę malują surowo.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *