Następca Angeli Merkel śmieje się głośno na konferencji prasowej w sprawie powodzi w Niemczech

Następca Angeli Merkel śmieje się głośno na konferencji prasowej w sprawie powodzi w Niemczech

Podczas wystąpienia Prezydenta Niemiec Frank Walter SteinmeierPolityk, który aspiruje do następcy kanclerza Niemiec, Armin LaschetZaczął się głośno śmiać i opowiadać dowcipy. Zachowanie szeroko krytykowane w Niemczech polega na tym, że Chrześcijańscy Demokraci nie rozpoczęli dobrze swojego awansu. Laschet już zapytał przebaczenie za ich niewłaściwe zachowanie.

Pojawił się w straży pożarnej w Erfstadt Aby uzyskać przegląd powodzi w okolicy Rhein Erft, w Erfstadt, Niemcy. Dotknęło to duże części Niemiec Zachodnich Ulewny i ciągły deszcz Od środowej nocy powodującej torrenty Które zniszczyły budynki i odholowane samochody.

„Rząd jest z tobą”

Stanowisko premiera Nadrenii Północnej-Westfalii Armina Lascheta było często komentowane przez mieszkańców, którzy uważają, że nieodpowiednie zachowanie W tych tragicznych chwilach przeżywanych przez kraj.

Powodzie w Niemczech pozostawiają miejsca katastrofy, ponieważ ich populacja wzrasta 200 000 osób Zostali bez prądu, bez wody pitnej, bez internetu i telefonu. Doradca Angela Merkel odwiedził prowincję Nadrenia-Palatynat Obszar najbardziej dotknięty powodzią i wraz z nią Więcej ofiar.

Kanclerz przyznał, że tak było “wstrząśnięty” W obliczu konsekwencji niekontrolowanych powodzi, w których zginęło co najmniej 157 osób w zachodnich Niemczech, opisał to, co widział dziś rano jako „Surrealistyczne” i „Przerażające”. Merkel obiecała również miliony bezpośredniej pomocy, którą jej prezes planuje pilnie zatwierdzić na następnym spotkaniu: „Rząd jest z tobą”, stwierdził.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *