Navarrese Seinsa Company na targach Aapex w Las Vegas

Firma Nawarra Sensa Corporationwiodący producent części hamulcowych, zawieszenia i przekładni dla sektora motoryzacyjnego w Europie, jedzie do Las Vegas, aby zaprezentować swoje najnowsze produkty w AAPEX Show (wystawa motoryzacyjnych produktów na rynku wtórnym), najważniejsza wystawa w świecie motoryzacji. przyjdź się spotkać 2500 wiodących firm ze wszystkich kontynentów.

Sensa Od 2006 roku jest wiodącym dostawcą producentów części hamulcowych w Europie i chce być taki sam w Ameryce, współpracując już z najbardziej znanymi markami w sektorze motoryzacyjnym. W tym roku między innymi innowacyjnymi produktami wprowadzają zestaw naprawczy zacisku hamulcowego EPB i zestaw naprawczy operatora. „Z entuzjazmem jedziemy do Las Vegas, aby zaprezentować nasze rozwiązania po latach pracy i badań” – mówi. Jose Antonio Espinosa, dyrektor generalny Sensa.

Navarrese działa na rynku amerykańskim od 25 lat i ma Szczególne zainteresowanie w Stanach Zjednoczonych Tam, gdzie główne marki szukają wiarygodnych europejskich referencji i producentów. Seinsa otrzymała Certyfikat Jakości Motoryzacji (IATF 16949), który gwarantuje jej doskonałość na pierwszym poziomie wyposażenia. Navara ma tę zaletę, że jest producentem i dystrybutorem. Trzy z jej fabryk znajdują się w Navarra w Hiszpanii, kolejna w Indiach, a centrum logistyczne zlokalizowane w Polsce. To wielka atrakcja dla amerykańskich marek poszukujących gwarancji i jakości od europejskich producentów.

Sensa Uczestniczym w tym profesjonalnym spotkaniu od 2009 rokuKontynuacja zaangażowania w międzynarodową ekspansję i wzrost. Obecnie 98% sprzedaży Navarrese to eksport do 85 krajów.

AAPEX Globalny przemysł motoryzacyjny na rynku wtórnym reprezentuje ponad 1,6 miliarda dolarów. Historycznie wydarzenie przyciąga około 2500 wystawców, prezentujących innowacyjne produkty, usługi i technologie, które utrzymują na drogach 1,3 miliarda pojazdów na świecie.

SEINSA podwoiła swoje roczne obroty, które w 2021 r. przekroczyły 30 mln euro, pomimo i odzwierciedlając ogólne oczekiwania sektora motoryzacyjnego.

W 2020 roku SEINSA stała się jedną z najbardziej innowacyjnych firm uznanych przez INNOBASQUE. W 2022 roku otrzymała nagrodę Arizmendiarrieta za swoje zaangażowanie w doskonałość w zarządzaniu swoim zespołem ludzkim.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *