Nestor de la Torre: „Meksykanie nie mają siły ani szybkości innych”

The Reprezentacja Meksyku Miał fiasko Mistrzostwa Świata w Katarze 2022Gdzie odpadł w fazie grupowej po remisie z Polską i przegrał przez Argentyna I porażka Królestwo Arabii Saudyjskiej. Jeden z menedżerów, który miał złe doświadczenia w środku trójkolorowy ona była Nestor de la Torre który zaoferował swoje podejście do rzeczy, w których nie powiodło się obecnym dyrektorom Tricolor.

Futbol to biznes, ale trzeba umieć go uporządkować Jak każdy biznes, trzeba inwestować w futbol w modelu, który daje nam owoce i dojrzałe owoce. Nie jesteśmy nawet pewni, jak powinna grać reprezentacja Meksyku, jakie cechy fizyczne, psychiczne, psychologiczne i techniczne można zobaczyć w ich grze.skomentował meksykański menedżer.

Nie możesz poprosić ich o obiektywny wynik, ale możesz poprosić ich, aby byli profesjonalni, starali się i próbowali osiągnąć rozwój osobisty, godność i reprezentację tego, co reprezentują. My, Meksykanie, nie mamy siły ani szybkości innych krajów, mamy dużo odporności i dynamizmu, musimy grać zgodnie z naszymi umiejętnościami, nie mamy graczy, którzy grają piłką. Wyjaśnił, że jeśli nie mamy możliwości osiągnięcia tego systemu z profesjonalistami piłkarskimi, będziemy nadal zmieniać formę i wynik zamiast rozwijać cnoty (zawodników).

To może Cię zainteresować: Raul Jimenez Katar 2022 to praktyka

Z drugiej strony de la Torre dał do zrozumienia, że ​​nie ma problemu z posiadaniem w szeregach Tricolor trenera z Meksyku czy zagranicy. „Może to być jedno i drugie, dla mnie najważniejsze jest to, że jest bardzo jasne, w co będziemy grać, przebłysk tego, jakim systemem będziemy grać. Mówienie o konkretnym trenerze oznacza, że ​​zdefiniowałeś już styl piłki nożnej, w jaki zdecydujemy się grać. Meksykański piłkarz musi grać w grupach„, on dodał.

z powodu awarii w Mistrzostwa Świataprzyszłość Gerarda Martino z przodu Reprezentacja Meksyku Nie jest to potwierdzone i bardzo prawdopodobne, że wyjdzie. Z tego powodu kierownictwo sportowe Tricolor będzie musiało szukać nowego stratega, który przejmie cykl mundialu do 2026 roku.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.