Netflix: 3 filmy oparte na prawdziwych historiach do oglądania w ten weekend

Jednym z gatunków najbardziej poszukiwanych przez kinomanów jest fotografia opowiadająca o wydarzeniach, które miały miejsce w prawdziwym życiu. W tym asortymencie można znaleźć niezliczone filmy, które opowiadają historie wszelkiego rodzaju: wydarzenia wojenne, tajemnicze morderstwa lub śmierć, osiągnięcia sportowe, pościgi policyjne czy biografie różnych postaci, które odcisnęły swoje piętno na tysiącach ludzi. Następnie zostawimy Ci 3 rekomendacje świetnych filmów Netflix Więc możesz się nim cieszyć w ten weekend.

Pierwsza rekomendacja wielu filmoznawców, jedna z najlepszych produkcji Stevena Spielberga, o której mówimy “Złap mnie jeśli potrafisz”. Wydany w 2002 roku film opowiada historię Franka Abagnale, oszusta udającego innego profesjonalistę, który oszukańczo odwiedza czeki i w ten sposób dostaje miliony dolarów. Akcja gry toczy się w latach 80. i ma takich aktorów jak Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Amy Adams, Natalie Bay i inni.

Wątki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *