Netflix: 5 filmów Liama ​​Neesona, które możesz obejrzeć na platformie

wnętrze Branża filmowa, seks Praca Jest to jedna z najatrakcyjniejszych sztuk dla ogromnej większości miłośników siódmej sztuki. W ramach tej kategorii Liam Neeson Jest jednym z ulubionych aktorów publiczności, z 69-latkiem bardziej niż oddanym temu gatunkowi.

Chociaż jego praca w teatrze pomogła w zauważeniu jego pracy, dopiero po pojawieniu się w filmie Excalibur z 1981 roku Ambasador Dobrej Woli UNICEF zyskał na znaczeniu wśród reżyserów i producentów, którzy tego nie zrobili. Powoli patrzyli na niego dobrymi oczami i przydzielali mu ważne role.

Do kiedy Liam Neeson Dostał główne i główne role w udanych filmach, i to było z epicką staranne poszukiwanie Kiedy osiągnął szczyt w swojej karierze, to dzięki jego imponującemu występowi.

5 filmów Liama ​​Neesona na Netflix, które powinieneś obejrzeć

Jak powiedzieliśmy wcześniej, „Nieustanne wyszukiwanie” było projektem filmowym, który dał mu największy impuls Liam Neeson Wśród fanów tego typu ruchu.

Ale jego talent aktorski nie ograniczał się tylko do trzech filmów składających się na tę sagę. Ma też inne hity, które potwierdzają, że Neeson jest jednym z najbardziej ukochanych i odważnych bohaterów akcji na dużym ekranie, oraz filmy fabularne, które można oglądać Netflix A potem to, czym się dzielimy.

Non-stop: Non-stop

Ten film z 2014 roku został wyreżyserowany przez Jaume Collet-Serra i dystrybuowany przez Universal Pictures. Oto historia Billa Marksa, który w połowie lotu otrzymał wiadomość tekstową, w której powiedziano mu, że pasażer umrze w ciągu 20 minut, chyba że zostanie mu przekazane 150 milionów dolarów, nie wiedząc, skąd pochodzi wiadomość. z.

Stamtąd zaczyna się walka, aby odkryć, która osoba w samolocie jest zagrożona i w mozolnym wysiłku, aby dowiedzieć się, kto to jest, odkrywa, że ​​jest to przemytnik kokainy niosący torbę. Po konfrontacji z nim Marks go zabija. A to dopiero początek 110-minutowego filmu pełnego akcji i niespodzianek.

Okręt wojenny

Dzielenie się napisami z piosenkarzem RihannaI Liam Neeson Gra Admirała Shane’a. Film wyreżyserowany przez Petera Berga, który wszedł do kin w kwietniu 2012 roku, jest kroniką zagranicznych inwestycji na lądzie. Film ma na celu wykorzystanie wód oceanicznych do produkcji energii, więc wojsko USA szuka sposobu, aby to powstrzymać. Te istoty z kosmosu. , coś bardzo skomplikowanego.

Trzeba powiedzieć, że ten film jest modyfikacją morskiej gry planszowej o nazwie „Zatopić flotę”, chociaż dodano istoty pozaziemskie.

ochraniacz

Nakręcony jako western, El Protector to film, który właśnie pojawił się w katalogu Netflix i jest już jednym z najczęściej oglądanych na platformie i został oznaczony jako trend w Meksyku.

Tutaj Liam Neeson Jim Hanson, weteran rolny, który posiada nieruchomość w Arizonie, bardzo blisko południowej granicy Stanów Zjednoczonych, miejsca, w którym Straż Graniczna ostrzega przed ruchami imigrantów próbujących przedostać się do tego kraju, uosabia człowieka z niekończącymi się długami, jak również wewnętrzne demony, które go nawiedzają.Niedawna śmierć jego żony. Sytuacje, które doprowadziły go do zachwiania równowagi emocjonalnej i bardzo dobrze odbija się na swoim występie.

Lista Schindlera

jeden z Filmy Najsłynniejszy o wydarzeniach II wojny światowej, a zarazem jedno z najbardziej udanych wydarzeń w historii kina o tematyce wojennej.

Oparty na prawdziwych wydarzeniach film fabularny pokazuje inwazję nazistów w Polsce oraz sposób, w jaki Żydzi są schwytani i wysyłani do obozów koncentracyjnych, sytuację wykorzystaną przez niemieckiego biznesmena Oskara Schindlera, granego przez Neesona, który rozpoczyna oszustwo. Relacje z milicją nazistowską w celu ułatwienia uruchomienia jej fabryki w Krakowie, której działaniami będą prowadzić Żydzi pochodzący bezpośrednio z obozów koncentracyjnych.

Ten film został wyreżyserowany przez Stevena Spielberga i jest oparty na powieści Statek Schindlera Thomasa Keneally’ego.

Małe miasto, wielki pistolet

Akcja filmu rozgrywa się w 1982 roku i opowiada historię słynnego bandyty o imieniu Clinch Leatherwood, w towarzystwie jego żony Anny i partnera Louisa, którzy przygotowują się do kolejnego wielkiego ataku.

Kiedy Louis i Anna wkradają się do miasta i wdają się w bójkę, Albert Stank, hodowca owiec, ratuje kobietę i nawiązuje z nią przyjaźń, narażając życie tego owczarka na bezprawną zazdrość.

Jeśli chcesz spędzić kilka dni w ten weekend w zaciszu swojego domu, dobrym planem jest to zobaczyć Filmy mistrzostwo Liam Neeson, bohater akcji, który według magazynu Empire jest jednym ze 100 najseksowniejszych aktorów w historii.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *